Sayfa 587/673 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon
Arama sonucu : 5378 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Size diyoruz demet tüüü kadar boş iş yok, fiyat bu sefer demettt tüüü'yü de beklemedi düşmek için, yarın öbür gün bi posta da şakkk diye demettt tüü kadar bi daha düşecek ohoooo kekliyolar sizi olum
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Size diyoruz demet tüüü kadar boş iş yok, fiyat bu sefer demettt tüüü'yü de beklemedi düşmek için, yarın öbür gün bi posta da şakkk diye demettt tüü kadar bi daha düşecek ohoooo kekliyolar sizi olum
    Abi temettüler yattı diye mi %6 düştük acaba? Şu an hesapta görünmüyor temettüler?

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Abi temettüler yattı diye mi %6 düştük acaba? Şu an hesapta görünmüyor temettüler?
    Aldığım istihbarata göre aslında şirket demettt tüüüü leri bu sabah hesaplara yollamış ama araya Dudu girip hepsini aldığı gibi kaçmış. Kulisler çok hararetli ve hakaretli.

Dün evde çorabımın tekini kaybetmiştim, muhtemel ki onu da Dudu arakladı.
    Az insan çok huzur

4. İnternetin en büyük handikapı bu işte. Kiminle konuşuyorsun, karşındakinin yaşı eğitimi ne göremiyorsun ancak tahmin yürütebiliyorsun. Forumda lise talebesi çapında olup millete akıl dağıtan tipler var bir de ciddiye alınıp laf yetiştiriliyor arkasından

Bu arada bende de 250 bin lotcug var

5. Hakkaten buranın seviyesi iyice düştü…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

6. Ytd

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Yükselmez amca 50 yaş üstü ve 18 yaş altı ile ilgilenmiyorum

Haklısın benimde 325 bin lotum olsaydı bende ilgilenmezdim

ZortTalk kullanılarak tuşlu Zort aracılığıyla gönderildi
    Az insan çok huzur

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    İzmir İstanbul gel git dünya yol parası, sen de haklısın tabii. Divan pastanesinden ikramlar varmış, onlardan bol bol alsan masrafın yarısı çıkardı aslında.

Kentkart basılarak Akbil tarafından Harem Karaköy vapuru aracılığıyla iskele alabandalanmıştır.
    Çok gereksiz muhabbet ediyorsun…
    Ocak subat rakamlarına bak…
    Ben kaçar.
    Millete sataşmayın….

Sayfa 587/673 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •