Sayfa 451/708 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 5664 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. froto da yatırım stratejisi kesinlikle bileşik getiri üstüne olmalı..temel seviyede teknik ve temel analiz bilen biri evli olsun,çoluk çocuklu olsun,hanımı da çalışıyor olsun ve bugün yatırıma başlasın,hatta ikisi de memur olsun..genel froto yatırımcısının ekonomik olarak en standart kesimi..
    bugün yatırıma başlasın..sermayenin %60 ı froto da,uzun uzun vade..her ay maaşların %5 i min düzenli alım..geri kalan %40 ile kısa -uzun vade trade..alınan kar ın hepsi froto ya 0 maliyet lot artışı..o %40 trade için ayrılan sermaye ile senede 5 kere %10 yapsın ki yapar,sermaye sin yarısından fazla foto su artar(%40 ının)..
    temettüleri alsın yesin..o paraya dokunsun,bereketini alsın,ben öyle yapıyorum..2 sene sonra baksın....
    benim öyle bir pilot ailem var ,2022 den beri bu modeli uyguladığımız..karı koca memur ve 4 yaşında çocukları var..gayet iyi gidiyor..nacizane; froto da en en iyi strateji budur

2. bileşik getiri candır

gerisi heyecandır

3. https://www.fordotosan.com.tr/tr/yat...eri-anasayfasi

Aralık ihracat 27.682 adet, yıl ortalamasının üstünde bir rakam.

4. Paylaşım için teşekkür ederiz sayın skardes.

5. Ortaklar nedir bu baskı, ne anlama geliyor bir açıklaması olmalı. Adam neredeyse bulunduğu sektörden ayrışmaya başladı maniac mıdır nedir!

Bu densiz ne yapmakta, nereye varmak istemektedir? Port Otocan derhal kapatılmalıdır...

6. teşekkürler. ancak çalışmayı yapan biraz eksik yapmış (tabiki eksikleri froto henüz bildirmediği için henüz b,ilmiyor)
    1- iç piyasa Tır ve kamyon satışları yok (bunu ekleyebilirdi)
    2- son 3 aylıkta yedek parça satışları çok artar
    3- son çeyrekte vw ve ford motor company ye verilen mühendislik ücretleri çok yüksek oluyor. Onları da hesaba kattığında benim beklentim 43 milyar tl civarı
    4- Son çeyrekte euro yükümlülüğünü hedge ettiler ayrıca. oradanda az bir gider gelecek

7.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    teşekkürler. ancak çalışmayı yapan biraz eksik yapmış (tabiki eksikleri froto henüz bildirmediği için henüz b,ilmiyor)
    1- iç piyasa Tır ve kamyon satışları yok (bunu ekleyebilirdi)
    2- son 3 aylıkta yedek parça satışları çok artar
    3- son çeyrekte vw ve ford motor company ye verilen mühendislik ücretleri çok yüksek oluyor. Onları da hesaba kattığında benim beklentim 43 milyar tl civarı
    4- Son çeyrekte euro yükümlülüğünü hedge ettiler ayrıca. oradanda az bir gider gelecek
    Tesekkür ederiz.
    Sn alanzo.

Sayfa 451/708 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •