Sayfa 613/677 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663 ... SonSon
Arama sonucu : 5416 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bu mesajı 28 martta yazdığınızda hisse fiyatı 1050-1110 imiş,bugün fiyat 1163 ve 40 lirada temettü var alınacak piyasanın açılacağı gün.Yani temettü öncesi fiyatla 1200 üstünde! Bugün ki gibi aynı yönlendirici dilde insanların lot arttırması için analizi paylaştığınıza dem vurup yazmışsınız ama sizden etkilenenler değil arttırmak lotlarının %15 ini kaybetmiş(o da yerine koydularsa)

İşte tamda fordda bu tür toplara girmem dememin sebebine somut örnek oldunuz.Şimdi bu paylaşımı yapan siz değilmişsiniz gibi bana cevaplar vermenizinde bir adı var ama onuda biz yazmayız tıpkı sizin gibi! Bu arada foruma temel analiz yaptığınıza dem vurarak girip yanıltıcı teknikten başka bir şey paylaşmadan devam etmenizde ayrıca dikkatimi çekti.Temel analiz yaptığını belirterek topa giren birinin fordun şu an tarihinin en düşük çarpanlarında işlem gördüğünü ve arefe günü açıklanan satış dataları ile rekor bir ilk çeyrek karı getireceğininde farkında olmalı diye düşünüyorum.Yanlış mı düşünüyorum?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kardeşim;
    bu mu ters çevirdiğimiz kelebek???
    değil ...sende biliyormusun ?..biliyorsun
    hala senden 2. kelebeği bekliyorum...sen hala grafik atıyorsun..
    2.kelebek ki dediğin gibi ters çevrilmiş kelebek (nasıl oluyorsa) var mı??....yok..
    e bunun karşılığın da özür var mı?...yok...
    e bunu senden bekleyen var mı?....hiç yok..
    çünkü belli yazdıklarından...
    olanı söyleyeyim:çok kıt bir teknik bilgin var , onunla bir yiğitlik yapmaya kalktın olmadı..kelebeği ilkönce tek yönlü sandın..baktın olmadı...senin tabirinle çevir kazı..
    sonra kalktın kelebeği ters çevirdin dedin..olmadı...fiziksel olarak da bir harmonik fonksiyon aynı yerden ters çevrilmez...bir şey demedik..ama kazı da çevirelim yine..
    hadi öyle olsun dedik...onu göster dedik...oda olmadı...hala kaz çeviriyoruz..senin tabirinle..
    ne gerek var bunlara..
    ben bütün grafiklerimi geçmişe yönelik benzerliklerle paylaşıyorum..var mı teknik bir hatamız?
    kelebek,kelebek değil mi???
    rsı uyumsuz değil mi???
    flama flama değil mi??
    neyi kötülemeye çalışıyorsun?
    sen de paylaş bir şeyler...
    kimi yanıltıyoruz?....rsı uyumsuz dedik de ertesi gün mü düştü???örnek gösterdik ..20 gün sonra başladı..örnek froto dan yine...
    yine örnek gösterdik %70 yükselişler genelde %20 düzeltir dedik..yine froto nun grafiğini gösterdik...var mı yalanımız??
    neyin peşinde sin??
    temel analiz hergün mü yapılır???yaptık bilanço da...var mı yanlışımız??????
    satış rakamlarına bakarak fk mı hesaplanır??baktığın yer maliyetleride yazıyor mu bilançoya kadar??
    kardeşim,
    ben senin benden bilgili olduğunu kabul ediyorum,senden bir şey beklemiyorum..rasyonel olarak grafiklerimi herzaman eleştirebilirsin..onun dışında kendi bildiğinle amel et...yazık..bu kadar milletin vaktini aldık...

2. şunu yazmak zorundayım herhalde: bu benim beklediğim ve pozisyon aldığım senaryo..yine söylemek durumundayım %100 gerçekleşecek diye bir şey yok..dikkat ederseniz uyumsuzluklardan sonra bir müddet yükselmiş..normal..ertesi gün düşmez,yada çıkmaz..zaten uzun vadede olan bizler için bunlar teknik olarak lot arttırımı fırsatı..ben bunları değerlendiriyorum..zamanında 2 kere de değerlendirdim..sizlerlede paylaşıyorum..amel etmek zorunda değilsiniz.teknik olarak benim görmediğimi yada yanlış yorumladığımı düşünem biri lütfen paylaşsın..faydalanmış oluruz..onun dışında polemiğe girmem..
    ben burda fırsat gördüm sizlede paylaştım,faydalanmanızı istedim...hepsi bu..herkes düşünebiliyor,muhakeme edebiliyor..teknik analizdir bu..kap a düşecek haberler,çıkacak savaşlar,ölecek liderler bunun dışında..

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bu mesajı 28 martta yazdığınızda hisse fiyatı 1050-1110 imiş,bugün fiyat 1163 ve 40 lirada temettü var alınacak piyasanın açılacağı gün.Yani temettü öncesi fiyatla 1200 üstünde! Bugün ki gibi aynı yönlendirici dilde insanların lot arttırması için analizi paylaştığınıza dem vurup yazmışsınız ama sizden etkilenenler değil arttırmak lotlarının %15 ini kaybetmiş(o da yerine koydularsa)

İşte tamda fordda bu tür toplara girmem dememin sebebine somut örnek oldunuz.Şimdi bu paylaşımı yapan siz değilmişsiniz gibi bana cevaplar vermenizinde bir adı var ama onuda biz yazmayız tıpkı sizin gibi! Bu arada foruma temel analiz yaptığınıza dem vurarak girip yanıltıcı teknikten başka bir şey paylaşmadan devam etmenizde ayrıca dikkatimi çekti.Temel analiz yaptığını belirterek topa giren birinin fordun şu an tarihinin en düşük çarpanlarında işlem gördüğünü ve arefe günü açıklanan satış dataları ile rekor bir ilk çeyrek karı getireceğininde farkında olmalı diye düşünüyorum.Yanlış mı düşünüyorum?

Bay Gürsel bir ton şey yazmışsın şurada sorduğum soruların cevapları hariç.Laf kalabalığını geçte analiz diye paylaştığın şu şeyden etkilenen insanların lotlarının %15 ini kaybetmelerine vesile olmaktan hiç sorumluluk duymuyormusun onu söyle?Analiz diye paylaştığınız şeyi sanki olacakmış kesinliğinde bir dille yazmanız ve bu “analizi” yapan lotunu arttırır vurgusunda bulunmanız akabinde tümüyle çöp olan ve insanların %15 net zarar etmesine sebebiyet verdiğiniz gerçeğine karşın çıkıp alakasız bir ton laf kalabalığıyla konuyu ört bas etmeye kalkıyorsunuz.Yerinizde olsam vebaline girdiğiniz insanlardan hem özür diler hemde helallik ister hemde bundan sonra şayet bu şekilde paylaşmaya devam edeceksiniz net ve yönlendirici dilden uzak duracağımı ifade eder köşeme çekilirdim.Sizden istirhamım sorduğum net ve somut sorulara karşın net ve somut cevaplar vermeyecekseniz lütfen bu mesele burada nihayete ersin.Net ve somut cevap vermediğiniz hiç bir yazıya cevap vermeyeceğim artık.

Son söz:Yarım doktor candan yarım hoca imandan eder.

Cahillik mutluluktur!

4. Hisse yükselişte iken illa birileri ortaya çıkıyor, borsada değişmez kural 🙂 herkese iyi bayramlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
    Ben analis manalis dinlemem 8 f/k da FROTO bulmusum basar gecerim temettuyu..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Fort için 5 veya 10 yıllık bir f/k grafiği ya da tablosu yayınlayabilecek bir babayiğit, Anadolu kaplanı, komodo ejderi, babayaro, babangida, ebabil kuşu, hüdhüd, gökdoğan, Bengal kaplanı, Etiyopya çöl tilkisi, telli turna, İzmir bombası, höşmerim, Bombacı Mülayim, yiğido var mıdır aramızda?

Görelim bakalım şu fe kâ fe kâ denilen şey Fortta yıllar içinde nasıl bir seyir izlemiş, ortalaması neymiş, en düşük ve yüksek değerleri nelermiş?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
    Unitmayin Hasan almaz basan alir bu Ford'u..

Ne horos dinlerim ne tavuk..

Basarim temettuyu..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Fort için 5 veya 10 yıllık bir f/k grafiği ya da tablosu yayınlayabilecek bir babayiğit, Anadolu kaplanı, komodo ejderi, babayaro, babangida, ebabil kuşu, hüdhüd, gökdoğan, Bengal kaplanı, Etiyopya çöl tilkisi, telli turna, İzmir bombası, höşmerim, Bombacı Mülayim, yiğido var mıdır aramızda?

Görelim bakalım şu fe kâ fe kâ denilen şey Fortta yıllar içinde nasıl bir seyir izlemiş, ortalaması neymiş, en düşük ve yüksek değerleri nelermiş?

Cahillik mutluluktur!

Sayfa 613/677 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •