Sayfa 714/714 İlkİlk ... 214614664704712713714
Arama sonucu : 5712 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Her sey olabulu.
    Ayi da cikabulu, das da dusebulu, satislar bile azalabulu
    Froto yonetimi cok yetkin.
    Bi sekilde tum guclukleri asabulu deyip bundan sonra da bir oturan boga olmaya devam ediyorum.
    Bu 6 sirketin 3 u FROTO TTRAK ve BRISA ise digerleri hangileri?
    Portföyler kişisel sırlarıdır insanların,her yerde söylenmez.Ama madem 3ünü bildiniz diğer üçünüde ilk ve son kez yazayım.İsmen,Tüpraş,Arçelik

3 tanede yedek var,6 lı gruptan sıfırlayacağım şartların oluştuğu durumlarda sudan çıkmış balık gibi olmamak için yedek kulübesinde beklettiğim.Onlarda Tabgd,Alkim,Aksa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,109
    Gusel sirketlermis..
    Begendim valla..
    Bu listeyi bir yere not alayim unutmadan.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,109
    Bir arkadas var o da aynisini diyor.
    At, avrad, silah, portfoy paylasilmaz.
    At artik araba oldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,109
    Ama cahilligi bu kadar kutsamayalim.
    Millet yanlis anlar

5. FROTO - Ford Otosan

Dudu bey hocam zamanında kendi acı tecrübelerimle sadece teknik analizle yıllarımı heba edip yerimde saydığım günlerden sadece temel analize dönmemde,bu dönüşü yaparken kurduğum mekanizmayı inşa ederken sizin bu forumda maddeler halinde yazdığınız şu meşhur yazınızdan çok istifade ettim çok feyz aldım.Bu meyanda hakkınız geçti bana.Bu vesileyle teşekkür ederim size.Hatta sizinle bende zamanında hektaşta iken ortak bir tanıdığımız(Tuna bey,kulakları çınlasın)vesileyle iletişimde kurmuştuk.Belki hatırlarsınız.Benim mekanizma hektaşda şu Sun ilaçmıydı neydi geçmişinde bir takım siyasi akçeli işlere giren adanalı şirketi aldıklarında alarmları devreye sokmuştu,sonrasında kel levonun yaptıkları ile alarmlarım kaç kaç kaç sinyali vermiştide biraz erkende olsa bu günlerde olanları görünce şükrettiğim bir ayrılış yaşamıştım.Mekanizmamı kurmamda sağladığınız farkında olmadığınız katkılar için tekraren teşekkür ederim.

Cahillik mutluluktur!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,109
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Dudu bey hocam zamanında kendi acı tecrübelerimle sadece teknik analizle yıllarımı heba edip yerimde saydığım günlerden sadece temel analize dönmemde,bu dönüşü yaparken kurduğum mekanizmayı inşa ederken sizin bu forumda maddeler halinde yazdığınız şu meşhur yazınızdan çok istifade ettim çok feyz aldım.Bu meyanda hakkınız geçti bana.Bu vesileyle teşekkür ederim size.Hatta sizinle bende zamanında hektaşta iken ortak bir tanıdığımız(Tuna bey,kulakları çınlasın)vesileyle iletişimde kurmuştuk.Belki hatırlarsınız.Benim mekanizma hektaşda şu Sun ilaçmıydı neydi geçmişinde bir takım siyasi akçeli işlere giren adanalı şirketi aldıklarında alarmları devreye sokmuştu,sonrasında kel levonun yaptıkları ile alarmlarım kaç kaç kaç sinyali vermiştide biraz erkende olsa bu günlerde olanları görünce şükrettiğim bir ayrılış yaşamıştım.Mekanizmamı kurmamda sağladığınız farkında olmadığınız katkılar için tekraren teşekkür ederim.

Tsk ederim Serkalgo abim..

Hepimiz biribirimizden bir seyler ogreniyoruz bu hayatta cunku hepimiz farkli deneyimler yasiyoruz..

Seni hatirladim simdi HEKTS basligindan.

Az ama oz yazardin, yazilarini begenirdim.

Sunset aliminda ilk isaret gelmisti.

Icimize bir kusku dusmustu, oradaki arkadaslari organize edip bu adamin bu sirkette ne isi var tepkimizi koyalim diye yatirimci iliskilerini aramistik 40-50 kisi.

Adamin sicili bozuktu, TARKM de de bir naneler yemisti.

Benim bazi yuklu mal tasiyan arkadas da bu olay uzerine, erken de olsa, malin bazisi tamamini bazisi ise bir kismini bosaltmisti.

Bu adam hala sirkette aktif olarak calisiyor.. Arge bolumunun basinda.

Esas gorevi nedir ne yapar bilemiyorum.

Dovlet ile isleri mi organize eder, bitirilmeyecek isleri mi bitirir veya hizlandirir diye kendi kendime sormustum.

Satin alina Sunset'i lisanslari icin aldilar deyip kendimizi rahatlattik, inanmak istedigimize inandik, belki de veya buyuk ihtimal etmeyecek bir sirkete bu para odenerek birilerine para aktarildi.

Gercekleri hic bir zaman bilemeyecegiz.

Buradan suna geleyim.

1. Kriter Sahibi kim??

Sahibinde de 1. Kriter olmazsa olmazimiz durustluk olmali, "basiretli tuccar" olmasi bile bundan sonra gelir benim gozumde.

Ben bu nedenle dovlet sirketlerine hic bakamiyorum bile...

Buyuk firsatlar kacirsam da geceleri rahat uyumak benim icin paha bicilemez bir sey.

Syg,

7. Eyvallah dudu hocam varolasın.

Maalesef alarm zilleri az önce açıklanan kamyon ihracat rakamları ile devam ediyor.Kamyonda düşüş geçen ay başlamıştı,bu ay resmen duman olmuş %52 düşmüş.Çok can sıkıcı gelmeye başladı veriler.

https://x.com/fire_ozgur/status/1788...8zR8BW99R1jyoQ

Bu arada kurlar tarafındada ankarada ekonomi kulislerinin deneyimli gazetecisi kişi bakın neler demiş,hem satışların düşmesi hemde kurların düşmesi aynı hatta üst üste gelirse derimizi yüzerler tahtada.Mekanizma alarmı şiddetleniyor,gözler artık bende pür dikkat radar/veri ekranlarında olacak.Hayrolsun akıbet inş.

https://x.com/erdalsaglama/status/17...8zR8BW99R1jyoQ

Cahillik mutluluktur!

8. Ford Sync Multimedia aracılığıyla araç içinden gönderilmiştir.

Sayfa 714/714 İlkİlk ... 214614664704712713714

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •