Sayfa 571/674 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 5390 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Sırf bu tabela ve direği en az 100 bin liradır. Ali Koç'un iftar yemeğine katılacak olan varsa söylesin, geceleri bu tabelanın TOS harfleri yanmıyor.

2. Bir süredir yazamıyordum, ihracata gitmiştim. Dün arkadaşlarla on yüz bin dönüm arsa üzerine “urla koyum da turla” sitemizin temelini attık. Allahım nadıl para var bende nasılll. Ama o kadar boşum ki gelip buralarda özne, yüklem ve tümleç tüketiyom

3.  Alıntı Originally Posted by tatacan75 Yazıyı Oku
    Bir süredir yazamıyordum, ihracata gitmiştim. Dün arkadaşlarla on yüz bin dönüm arsa üzerine “urla koyum da turla” sitemizin temelini attık. Allahım nadıl para var bende nasılll. Ama o kadar boşum ki gelip buralarda özne, yüklem ve tümleç tüketiyom
    Adamın biri var.Hırpani kılıklı yolda görsen sadaka verirsin her hafta bankaya gidiyor.bir pazar poşeti parayı bankaya yatırıyor mülk zengini.
    Adamın biri var istanbulda gemileri var ticari gemi.hala ilk dükkanında kasada oturuyor.Nalbur işi yapıyor😀 koltugu da eskimiş 1976 yılından kalma.
    İsimleri bende kalsın.
    Bana gelince ben sosyal mesya kullanmıyorum.Buraya fikirlerimi yazmak hoşuma gidiyor.
    Yeri gelir trene binerim yeri gelir şoförümle gezerim.
    Vehbi koç finansbankın acılısına gittiğinde hüsnü özyeğin anılarında anlatıyor.çıkışta bizim tofas arabayla döneceğini öğrenince aferin dedi der.arabasız gelmiş oraya Türkiye nin en zengini.
    Bir arkadasımı babası türk yahudilerindendi.Zengin tüccar.Memur arabasına biniyordu şaşırmıştık isviçre de tatile giden kız külüstür arabaya biniyordu babası yıl 2006.okula gelmekte de utanmıyordu.
    Urla da koyum yok.
    Ufak bahçeli mütevazi evim var.
    İlerde bir gün yaşlanırsam bahçede çay ikram ederim.Heykel koleksiyonuma bakar muhabbet ederiz hisse net ailesi ile;)

Sana gelince bedava bilgi paylaşılıyor sen de katkı sun beni kıskanma.
    İyi geceler.

4. Bir berber bir berbere bre berber gel seninle berberistanda bir berber dükkanı açmaya gidelim demiş, diğer berber bir diğer berbere peki tofaşla mı gidelim yoksa trenle mi demiş. Diğer berber bir diğer berbere boş boş bakmış. Tren dururken tofaşa ne hacet demiş. Düşün yıl milattan önce 3500. Hitit kralı üçüncü Hattuşilinin sünnet töreni ve waren buffet hattuşi yazılımın hisselerini daha toplamaya başlamamış bile. İhracatı seviyorum ülkeme katma değer üreten tüm kosgeblere aşığım. Baya bir bilgi paylaştım şu an. Ya da kendi zavallı beynimde bilgi paylaştığımı sanıyorum. Bilemedim ki. Dur ben bi ihracat yapıp geleyim

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ikide birde Dudu milleti HEKTS da saapti demeyin bak, yoksa Dudu kadar das dussun basiniza diye beddua edecegim.
    Sizinle dertleri ne anlayabilmiş değilim.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,006
     Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Sizinle dertleri ne anlayabilmiş değilim.
    Hasedlikten baska bir sey degil.
    Tek sucum Hekts'dan para kazanmis olmam.
    Evet kazandim hem de cok kazandim, cok daha fazla kazanabilirdim daha erken, tepelere yakin cikabilmis olsaydim.
    Bunda utanilacak bir sey gormuyorum. Sonucda herkesler borsaya kazanmak icin geliyor, kimse kaybetmek icin gelmiyor.
    Dunyayi donduren acgozluluk degil, kiskancliktir dememisler bosuna..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 571/674 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •