Sayfa 569/673 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 5382 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Doktorayı unutmuşum yav, Avusturya Herr Havzun Dibi Aynıdırrr Üniversität'da doktoramı, Hamburg Devlet Üniversitesi Açıköğretim Fäkültät'da Yüksek Lisansımı Sırıkla Yüksek atlama branşında yaptım, Ford Otosan Klasik Müzik Orkestrasında amatör Ney çalgıcısıyım. (125 bin lotumu söylemiyorum görgüsüzlük olmasın)

Hedef fiyatlar genelde 1400 -1600 bandında 1 yıl sonrası için. Az daha dişini sıksa onları yakalayacak şşmdiden. Hadi aslanım.
    Anladık mütevazisin de 325 bin lotun olduğunu bari bizden gizleme, zamanında coşup yazmıştın sen unutmuşsun ama ben unutmadım.
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Arada bana da soracaksınız, saksı değilim ben, boş adam değilim. Şirketlerim, şirket araçlarım, inşaatlarım, yazılımlarım var. Hesap makinesinde LEBLEBİ yazabiliyorum, 38 kişiye Fort aldırdım, 3 ü sattı, 2 si temettü alamadı, 9'u gram altına geçti, kalanları noldu bilmiyorum. Şirket araçlarım Fort marka ama ikisi Doblo. Daha doğrusu toplamda 3 şirket aracım var dördü de Vw Caddy, matematiğim biraz zayıftır. Doaş da iyi firma diye düşünüyorum. Üretim ve ihracat hayattaki en sevdiğim 2 kelime.

Yaşlıları sevmem, otobüste yer vermem, Kentkartı'mı yeni doldurdum, dün yetersiz bakiye dedi şöför almadı beni çok utandım, Basmane'den Konak meydana 17 lira alıyor, çok fazla. 39 yıl Almanya'da yaşadım, kesin dönüş yapıcaktım virajı alamadım İzmir'de kaldım.
    +Zengin çocuklarıyla karton koli üstünde yatma dersleri alıyorum.çıkışta alsancakta viski açtırıp boyoz yiyoz.korumalarım yumurtaları soyuyor ama onlara viski vermiyorum Bu dünyada harçlıklarla yapılmayacak bir şey yoktur arkadaşlar.Ben otel yaptım mesela. geçen heykel yaparken ihracat kasını çok beğendiğim özel korumamı çağırdım. Ona 2 lot froto karşılığında nü heykelini yapmak istediğimi söyledim. Kabul etti. 4 lot versem ne yapardı acaba? Ben varsam , heykel var, otel var; ben yoksam Türkiye yok, ihracat kası yok.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kimler çifter çifter rumuz kullanıyor görün.
    Ondan sonra bana iftira ediyorlar;)
    Komiksiniz ama şirket hanerleri geride kalıyor.
    Dudu ya sallayınca nasıl da üşüşüyorlar görüyorsunuz😀
    Ayrıntı vereyim.
    3 alanda şirketimiz devam ediyor.
    1 imalat tekne yat malzemeleri
    2 yazılım
    3 otel işletmeciliği
    4 gayrimenkul yapım satım mağaza kiralama 4. Alandan cıktık.

Hukuk alanında eğitim aldım doktoramı da uluslararası hukuk alanında yaptım.
    Üretiyoruz ihracat yapıyoruz döviz getiriyoruz memlekete.
    Ülkemin üreten işçisine mühendisine insanına köylüsüne patronuna güveniyorum.
    Memleketim varsa ben de varım benim de kuralım.
    Troller sakin olun memleketinizi sevin.Cihanı dolastım genc yasımda şu memleketim kadar güzeline rastlamadım.
    ❤🇹🇷

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Dudu'ya bi karar verin artık. Hektaş'ta insanları hisse yukarı gidecek diye gazlayıp yukardan aldıran ve kendisi tepelerde satan bir dolandırıcı mı yoksa kendisi de yukarı gideceğine inanıp satmayan ve sonra mallar elinde patlayıp ucuzdan satan masum, saf, toy bir küçük yatırımcı mı?

Froto Burdur Çed raporu ile ilgili toplantı % Nisan'da yapılacakmış.
    Sn dudu her dediği çıkmayan bir yatırımcı. Zaten belli bir süre sonra kimsenin %100 haklı olamayacağını ama %70 haklı çıksa yeterli olacağını öğreniyorsunuz. Sn dudu yeterli miktarda haklı çıkmıştır.

5. ya hayretle formu okuyorum..teknik-temel analiz haricinde herşey var..lise talebelerinin whatsupp grubundaki yazışmalar gibi..2 grup var...bir i bir kişi gördüğüm kadarıyla diğerleri 3-4 veteran..tarafsız olarak bakıyorum hepsi iyi insanlar..bilgililer de..neyin mücadelesi bu?
    2015 den beri okurum..çok yazmam..teknik ve temel analizim iyidir..burdaki arkadaşlarında iyi..biliyorum..sayfalar dolusu okuduğumuz şeylere bak...
    hektaş da milleti ben uyandırdım diyor arkadaş..olsun..uyandıran benim aslında..bilen bilir..20 sayfa linç yedim...olsun..ondan sonra millet özelden yazdı bana..helalleştik...o da olsun..en azından roıc ı ,peg rasyosunu dönen varlıklarla kısa vadeli yükümlülükler arasında olması gereken oranı öğrendiler..buna şükür..faydalansınlar ,bilgilensinler..
    merak eden girer bakar yazdıklarıma..
    teknik-temel analiz yapalım..grafik yorumlayalım,swat yapalım..da..bunları yapmayalım...belki birileri bir şeyler öğrenir...

6.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    ya hayretle formu okuyorum..teknik-temel analiz haricinde herşey var..lise talebelerinin whatsupp grubundaki yazışmalar gibi..2 grup var...bir i bir kişi gördüğüm kadarıyla diğerleri 3-4 veteran..tarafsız olarak bakıyorum hepsi iyi insanlar..bilgililer de..neyin mücadelesi bu?
    2015 den beri okurum..çok yazmam..teknik ve temel analizim iyidir..burdaki arkadaşlarında iyi..biliyorum..sayfalar dolusu okuduğumuz şeylere bak...
    hektaş da milleti ben uyandırdım diyor arkadaş..olsun..uyandıran benim aslında..bilen bilir..20 sayfa linç yedim...olsun..ondan sonra millet özelden yazdı bana..helalleştik...o da olsun..en azından roıc ı ,peg rasyosunu dönen varlıklarla kısa vadeli yükümlülükler arasında olması gereken oranı öğrendiler..buna şükür..faydalansınlar ,bilgilensinler..
    teknik-temel analiz yapalım..grafik yorumlayalım,swat yapalım..da..bunları yapmayalım...belki birileri bir şeyler öğrenir...
    Ben girip okumuyorum bile artik

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    ya hayretle formu okuyorum..teknik-temel analiz haricinde herşey var..lise talebelerinin whatsupp grubundaki yazışmalar gibi..2 grup var...bir i bir kişi gördüğüm kadarıyla diğerleri 3-4 veteran..tarafsız olarak bakıyorum hepsi iyi insanlar..bilgililer de..neyin mücadelesi bu?
    Algı yapıyorlar.
    Şirketle ilgili haberleri çnümüze düştüğü kadar temel analize katkı sunacak verileri herkes gibi paylaşıyoruz.
    Ama bu algıcı goygoy tayfaya cevap vermemek de elde değil.

8.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    Bende yazmayan ama FROTO yu yakından takip edip toplayan biriyim. Belli sayıda lot hedefim olduğu için Teknik ve temel paylaşan yazılara açım açıkcası. Froto ile ilgili teknik ve temel yazıların artmasını dilerim.

Sayfa 569/673 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •