Sayfa 161/676 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 5407 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Ford otosan da üretilecek vw modeli olan T7 multivan ın eşleniği, 2021 den bu yana vw nin Hanover deki fabrikasında üretiliyormuş . Ama daha çok gündelik-aile kullanımına uygun versiyonu. Ticari versiyonu sanıyorum Gölcük te üretilecek. Bu kafamda şu düşünceleri oluşturdu:
    - Bu araç hali hazırda var ise testlerden geçti , onaylar alındı
    - Seri üretim robot hattı, kalıpları ve ekipmanları için ekstra bir çaba sarfetmeye gerek yok . Çünkü çoğu dublikasyon olacak.
    O zaman neden ertelendi. Ya vw kaynaklı ticari kaygılarla , yada froto takvime yetişemedi diye düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Ford otosan da üretilecek vw modeli olan T7 multivan ın eşleniği, 2021 den bu yana vw nin Hanover deki fabrikasında üretiliyormuş . Ama daha çok gündelik-aile kullanımına uygun versiyonu. Ticari versiyonu sanıyorum Gölcük te üretilecek. Bu kafamda şu düşünceleri oluşturdu:
    - Bu araç hali hazırda var ise testlerden geçti , onaylar alındı
    - Seri üretim robot hattı, kalıpları ve ekipmanları için ekstra bir çaba sarfetmeye gerek yok . Çünkü çoğu dublikasyon olacak.
    O zaman neden ertelendi. Ya vw kaynaklı ticari kaygılarla , yada froto takvime yetişemedi diye düşünüyorum
    Koltuklusunu kendi üretiyor sanırım wv
    Koltuksuzunu bize ürettircek.
    İkinci yarı diyorlardı önümüzdeki aylarda bantlardan indirirler.
    Tam tarih vermemişlerdi.

3. Linkedin e giriyorum abimin hesabından her gün sagolsunlar çalışanlar daha cok bilgi paylaşıyor.
    Kap vs hikaye….
    Ytd syg

4. Ford otosan sanki bakım duruşuna girmedi, dükkanı kapattı gitti

5.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Ford otosan sanki bakım duruşuna girmedi, dükkanı kapattı gitti
    rorolar da boş bırakmıyor limanı ama hep bir ürkeklik var bizim hissede, bugün memur maaş günü ya alım fırsatı sunuyor diyelim

6. Problem şu. İşçiler ek zam istiyor. Hyundai yapmış . Onlarda zam peşindeler. Amerika da da sendika ile görüşmeler var
    https://www.seskocaeli.com/haber/157...ek-zam-cagrisi

7. Kademe kademe ne kadar güzel düşüyor...

8. Yedire yedire 900 e geldi daha da düşer gibi, endeks yükselirken bana mısın demiyor ama düşerken en çok bu çıkmış gibi en çok bu düşüyor. Bu satışlar boşuna değildir haberimiz olmayan olumsuzluklar var kesin şirkette.

Sayfa 161/676 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •