Sayfa 574/673 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624 ... SonSon
Arama sonucu : 5384 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Huzur zortotoda..

Huzurla demettumuzu bekliyoruz.

Kus beyinliler ve bosadamlarla dalgamizi geciyoruz.

Bir çok heapbın var aynı ses tonuyla miyavlayıp duruyorsun,ancak kuyruğun hep görünüyor ,buradaki insanlara seni anlatmakta fayda var ,hektaşta akılı kelden benzini sehelden alacaksın diye diye milletide kendinide yaktın yani kazdığın kuyuya düştün,şimdide bot hesaplarından yok vıdı vıdıyı yedirmeyiz yok şeyhimizdir yok şıhımızdır en son hazret makamına çıkardılar ,42 den sırtınıza yüklediğim hektaşları prostatın patlayana kadar taşıyacaksın
    kuş beyinliler enik beyinlilerden her zaman daha üstündürler hiç olmazsa kendilerini kullandırmazlar

https://www.youtube.com/watch?v=qTDkCo06FJU

Lütfen arkadaşlar, birbirimizi kırmayalım. Yazılarımızı, saygı ve hoşgörü içerisinde paylaşalım. Bu tür kırıcı paylaşımlar hiç kimseye fayda sağlamaz. Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Kucuk hisseleri anlarım da Zortoto'da da burda kimse algı, pazarlama, yaldızlama, yıkama yağlama yapmaz, yapamaz yav.

Zortun nesini parlatsın ınsanlar. Hisse şu an 1.100 lira ve en baba kurum 1 yıl sonrası ıcın 1.500 lira hedef veriyor.

1 yıl bekle %35 kazan pehhhh.

Zaten hısse çok pahalı ve alamıyoruz.

Bedelsüz isterük.
    Çok büyükte sayılmaz takastaki hisse sayıs 62,5 milyon isteyen çok güzel filmler çevirebilir. Şise 1,8 milyar- Tupraş 902 milyon- yeni halka arz olup sürünen AVPGY nin 100 milyon lotu var. Ancak ford un takası toplu gözüküyor alan birdaha kolay kolay satmamak için alıyor güzel temettü veriyor vb.. konuları var.
    Benimde görüşüm yastık altı hissesi altın alacağına ford hissesinin alabiliyorsun şu durumda. gideip çalışmak istesek kapıdan içeri sokmazlar ama hissesini alıp ortak olabiliyorsun genel kurulda yönetim kurulu başkanını karşısında oturabiliyorsun bu ülkede değerlendirebilene güzel fırsatlar var her zaman YTD..

4. Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya çilingiroğlu'nun anılarını dinlemiştim Bu ilk borsaya girdiğinde bir iki milyon dolarla Froto'ya girmiş, bunu bi çarpmışlar buyuk zararla çıkmış zamanında. Sahipli tahtalar tik ağacından olur, sert olur, matkap bile zor deler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by kenan58 Yazıyı Oku
    Çok büyükte sayılmaz takastaki hisse sayıs 62,5 milyon isteyen çok güzel filmler çevirebilir. Şise 1,8 milyar- Tupraş 902 milyon- yeni halka arz olup sürünen AVPGY nin 100 milyon lotu var. Ancak ford un takası toplu gözüküyor alan birdaha kolay kolay satmamak için alıyor güzel temettü veriyor vb.. konuları var.
    Benimde görüşüm yastık altı hissesi altın alacağına ford hissesinin alabiliyorsun şu durumda. gideip çalışmak istesek kapıdan içeri sokmazlar ama hissesini alıp ortak olabiliyorsun genel kurulda yönetim kurulu başkanını karşısında oturabiliyorsun bu ülkede değerlendirebilene güzel fırsatlar var her zaman YTD..
    Hisse adedinden ziyade halka acik kisminin parasal buyuklugune bakiyoruz..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
    En ideal halka aciklik orani %20-30 gibidir..

%50 den fazlasi halka acik olan sirketlerden korkarim.

Patron elindeki azinlik ile cogunlugu somurebilir niyeti bozdu ise.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya çilingiroğlu'nun anılarını dinlemiştim Bu ilk borsaya girdiğinde bir iki milyon dolarla Froto'ya girmiş, bunu bi çarpmışlar buyuk zararla çıkmış zamanında. Sahipli tahtalar tik ağacından olur, sert olur, matkap bile zor deler.
    2mly dolarla ford u çarpmaya çalışanı trafo voltajıyla karşılarlar isterse kaya değil blackrock olsa kuma döner

8.  Alıntı Originally Posted by kenan58 Yazıyı Oku
    2mly dolarla ford u çarpmaya çalışanı trafo voltajıyla karşılarlar isterse kaya değil blackrock olsa kuma döner

Olay 1994 yılı civarı oluyor Sivaslı kardeşim. O zaman Fort'un piyasa değeri zaten 50 mn dolardır herhalde. Böyüh para o zamana göre

Sayfa 574/673 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •