Sayfa 100/675 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 5398 madde; 793 - 800 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. 27 Temmuz bilanço tarihimiz. Güzel bir bilanço ile 2.yarıya girelim frotom.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

2. 700’lü rakamları 6 iş gününde aşmış

3. Birkaç aydır foruma girmemiştim.

Bu arada pek kimseler euro/dolar paritesine değinmemiş forumda bu ilgimi çekti.

Senelik üretim hedefleri için planlama mühendisleri aylarca mesai yapıyor sayıyı belirlemek için. 3bin 5bin aşağı yada yukarı olmuş fark etmez.

Ama bu euro/dolar paritesindeki %0.5lik oynama bile şirketin hedge pozisyonlarını ve ödeme dengesini doğrudan etkiliyor....

Hala burdayız, 2027 temettüsünü beklemeye devam..

Yatırım tavsiyesi değildir

Sevgi ve saygıyla

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by caner Yazıyı Oku
    Birkaç aydır foruma girmemiştim.

Bu arada pek kimseler euro/dolar paritesine değinmemiş forumda bu ilgimi çekti.

Senelik üretim hedefleri için planlama mühendisleri aylarca mesai yapıyor sayıyı belirlemek için. 3bin 5bin aşağı yada yukarı olmuş fark etmez.

Ama bu euro/dolar paritesindeki %0.5lik oynama bile şirketin hedge pozisyonlarını ve ödeme dengesini doğrudan etkiliyor....

Hala burdayız, 2027 temettüsünü beklemeye devam..

Yatırım tavsiyesi değildir

Sevgi ve saygıyla

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam ben kabaca hesaplayayim dedim ama işin içinden çıkamadım. Euro/Dolar paritesi %1 artsa net kâr %3-5 artar herhalde diye düşünüyorum. Hesap edebilen varsa çok makbuke geçer.

Bu arada hedge pozisyonunu ve ödeme dengesini olumlu yönde mi etkiliyor? O kısmı hiç düşünmemiştim ben.

5. 6 aylık 12 Milyar civarı kar gelecek hemen hemen kasın biraz daha tutarsınız belki buralarda.Ne kadar kasarsanız sonrasında gelecek patlama o kadar büyük olacak 50 dolara doğru adım adım.

6.  Alıntı Originally Posted by hasmetbeyaz Yazıyı Oku
    Hocam ben kabaca hesaplayayim dedim ama işin içinden çıkamadım. Euro/Dolar paritesi %1 artsa net kâr %3-5 artar herhalde diye düşünüyorum. Hesap edebilen varsa çok makbuke geçer.

Bu arada hedge pozisyonunu ve ödeme dengesini olumlu yönde mi etkiliyor? O kısmı hiç düşünmemiştim ben.
    13 milyar ustunde kar bekliyorum. SUrprize hazirlik yapiyorum, bu bizi Agustosda, 4haneye atabilir.

Sayfa 100/675 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •