Sayfa 175/690 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 5520 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Sayın Cal, teknik olarak şirketin sermaye arttırımına ihtiyacı yok. Şirket arttırmaz demiyorum ama az bir ihtimal olarak görüyorum. Bunun yerine yurt dışı satınalma daha işlerine gelir diye düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Sayın Cal, teknik olarak şirketin sermaye arttırımına ihtiyacı yok. Şirket arttırmaz demiyorum ama az bir ihtimal olarak görüyorum. Bunun yerine yurt dışı satınalma daha işlerine gelir diye düşünüyorum
    Bence de arttıemayacaklar…Kağıda üşüşülmesini istemiyorlar.
    Bir de genel kurulda düşünmüyoruz ama degerlendireceğiz gibi yuvarlak laf etmişlerdi.
    Syg ytd

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bilim sanat vakfı kurcam hayalim bu.
    Syg
    Yaz beni hoca, fizikçiyim. Ama şahitliğim kabul olmuyor ona göre
    Bilim vakfı dedin o zaman çok başka.
    <3

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bence de arttıemayacaklar…Kağıda üşüşülmesini istemiyorlar.
    Bir de genel kurulda düşünmüyoruz ama degerlendireceğiz gibi yuvarlak laf etmişlerdi.
    Syg ytd
    Sayın uzunvade, kim üşüşülmesin istiyor?- Eğer yönetim diyorsanız, ben hisse fiyatının yönetimin umrunda olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Diyelim yönetim hisseye üşüşülmesin istiyor; bu durumda kendi satın almak istiyor olmalı, böyle bir durum var mı ben bilmiyorum.

5. KKM kararından sonra yarın piyasa çökecek gibi bir hava yaratılıyor son 1 gündür. Ben öyle düşünmüyorum ama yarın göreceğiz bakalım...

6. KKM çıkınca borsa yükseldimi ki, KKM kaldırılmak istenince düşsün? Ben anlamadım gerçekten.

7.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Sayın uzunvade, kim üşüşülmesin istiyor?- Eğer yönetim diyorsanız, ben hisse fiyatının yönetimin umrunda olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Diyelim yönetim hisseye üşüşülmesin istiyor; bu durumda kendi satın almak istiyor olmalı, böyle bir durum var mı ben bilmiyorum.
    Ben de koçların hisse fiyatıyla ilgilenmediklerini öteden beri düşünürüm.
    Ama alanzo nun belirttiği husus düşünülünce bilgi aksıını cok kısıtladıkları da cok bariz.
    Ya da yatırımcı ilişkileri bölümünü şutlamak lazım.
    Syg

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ben de koçların hisse fiyatıyla ilgilenmediklerini öteden beri düşünürüm.
    Ama alanzo nun belirttiği husus düşünülünce bilgi aksıını cok kısıtladıkları da cok bariz.
    Ya da yatırımcı ilişkileri bölümünü şutlamak lazım.
    Syg
    Hisse fiyatı ile gayet ilgili olduklarını ve çok önemsediklerini net bir şekilde ifade edebilirim.

Sayfa 175/690 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •