Sayfa 570/674 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 5385 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. "Piyasada yaşadığı zararlar için hep başkasını suçlayanın gideceği uzun bir yol vardır. Kendini suçlayan, yolu yarılamıştır. Kimseyi suçlamayan, varmıştır."

ben kendi adıma henüz ikinci aşamadayım.

Hektaş'ta sağlam tokanlandık ama yine de suçu başkasına atmak haksızlık olur.
    kimsenin elini tutan yoktu, alım satım kararları kişinin kendisine ait.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Dudu'ya bi karar verin artık. Hektaş'ta insanları hisse yukarı gidecek diye gazlayıp yukardan aldıran ve kendisi tepelerde satan bir dolandırıcı mı yoksa kendisi de yukarı gideceğine inanıp satmayan ve sonra mallar elinde patlayıp ucuzdan satan masum, saf, toy bir küçük yatırımcı mı?

Froto Burdur Çed raporu ile ilgili toplantı % Nisan'da yapılacakmış.

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Arada bana da soracaksınız, saksı değilim ben, boş adam değilim. Şirketlerim, şirket araçlarım, inşaatlarım, yazılımlarım var. Hesap makinesinde LEBLEBİ yazabiliyorum, 38 kişiye Fort aldırdım, 3 ü sattı, 2 si temettü alamadı, 9'u gram altına geçti, kalanları noldu bilmiyorum. Şirket araçlarım Fort marka ama ikisi Doblo. Daha doğrusu toplamda 3 şirket aracım var dördü de Vw Caddy, matematiğim biraz zayıftır. Doaş da iyi firma diye düşünüyorum. Üretim ve ihracat hayattaki en sevdiğim 2 kelime.

Yaşlıları sevmem, otobüste yer vermem, Kentkartı'mı yeni doldurdum, dün yetersiz bakiye dedi şöför almadı beni çok utandım, Basmane'den Konak meydana 17 lira alıyor, çok fazla. 39 yıl Almanya'da yaşadım, kesin dönüş yapıcaktım virajı alamadım İzmir'de kaldım.
    Cem Yılmaz getir götürünü yapar. Böyle bir mizah zekasına her gün denk gelemiyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Cem Yılmaz getir götürünü yapar. Böyle bir mizah zekasına her gün denk gelemiyoruz.
    Yapabilmek icin zeka gerektigi kadar anlayabilmek icin de gerekir.

Kus beyinliler anlayamaz.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    "Piyasada yaşadığı zararlar için hep başkasını suçlayanın gideceği uzun bir yol vardır. Kendini suçlayan, yolu yarılamıştır. Kimseyi suçlamayan, varmıştır."

ben kendi adıma henüz ikinci aşamadayım.

Hektaş'ta sağlam tokanlandık ama yine de suçu başkasına atmak haksızlık olur.
    kimsenin elini tutan yoktu, alım satım kararları kişinin kendisine ait.
    Tabi ki kendine ait ama farklı fikirleri boğmadılar mı?
    Hakaretlerle algılarla?
    Burda da tayfası var.
    Bu adam ve avaneleri cok tehlikeli.
    Algı yapıyorlar algı.
    Kimse kalmadı bu başlıkta aykırı sesler olursa onları susturuyorlar.
    Ben ford otosan a halen güveniyorum ama bir gün eleştirileri yazmak icab ederse bu ve avaneleri algı yapar.

Onun için günahı çok.Ve bunu bilinçli yapıyorlar.
    Syg

5. Çift ana dal, iki yan dal, 5 master, 3 doktora yaptığım halde halen anlamıyorum. Kush beyinli boş bir adamım ben

En iyisi İzban'a atlayıp ihracat yaptığımız fabrikalarımda işleri denetlemeye gideyim. Hay Allah ama İzban kartıma yükleme yapmam gerekiyor. Ülkemizin ihracat kasını güçlendirmek için İzban kartıma sponsor olursanız milli iktisadımıza büyük hizmet etmiş olursunuz. Bayrak inmez ezan dinmez, Ne Mutlu Türk'üm diyene.
    Az insan çok huzur

6. Birbirimizle atısırız olur bu hayat pabuç bırakmayız bunlara ama sayın yöneticiler bazı ifadeleri şaka amaçlı kullanılmasına müsade etmemeli

7. Koc holding ceosu hidrojen fordotosan kamyonları için koc üniv de merkez kurduklarını avrupa ufuk projesinden kaynak aldıklarını ifade etmiş.
    Daha önce paylaştık.
    Kamyon kısmında kapasite artısı olacagını ifade etmiştik oldu.
    Önümüzdeki zamanlarda da kapasite artısının daha da artısının olacagını öngörüyorum.
    İveco ile de yapılan niyet anlaşması bunun bir göstergesi.
    Ytd

Sayfa 570/674 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •