Sayfa 572/674 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 5385 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Bizim ülkede başarılı insanları kıskanırlar, ülke egosu şişik beş para etmez cahil arsız insancıklarla dolu. Burada zamanında bir yazı ile bu konuyu irdelediğimi hatırlıyorum; İş hayatımda çok ülke gezdim, neredeyse tanımadığım millet kalmadı. Son 25 yılda (Milenyum ile beraber diyelim) bizim toplum öyle bir bozuldu ki tarihte bir eşi daha var mı bilmiyorum, tarihçilere sormak lazım. Şu an yeryüzünün en leş en kalitesiz en ahlaksız toplumlarından ilk 3 içindeyiz. Kokuşmuşluk çürümüşlük öyle fena boyutlarda ki tarif ederken aklıma gelen örnekler tüylerimi diken diken ediyor. Sırf bu sebeple emeklilikten sonra inzivaya çekildim. 1. Derece akrabalarım hariç herkesle ilişkimi kestim. Yalnızlıkta bulduk çareyi. Keşke böyle olmasaydı ama şu an hayatımda verdiğim en doğru 3-5 karardan biri diyebilirim.

Şimdi burada bize vay efendim forumun kalitesini düşürüyorsunuz diye eleştiri yapıyorlar. Dünde bir arkadaş yazmış neden roıc vs analizler yapılmıyor da bunlar oluyor diye, beyefendi sanırım başka ülkede yaşıyor. Burada ne zaman roıc, INA vs yapıldığını gördünüz ? Bunu geçtim 4 işlem bakkal hesabı ile çok basit ve etkili bir hesap paylaştı burada bir arkadaşımız (Koyay) bende Dudu da diğer arkadaşlar da ciddi yazdığımız, haberleri değerlendirdiğimiz dönemler oldu. Peki her seferinde ne oldu? İlk paragrafta betimlediğim tipler gelip abuk sabuk şeylerle sürekli sabote ettiler, fesatlık cahillik ego vs ile olur olmaz neler yazdılar neler. Eeeeee herkesin bir sabrı var elbette, madem öyle işte böyle öyle başa böyle tarak dedi insanlarda onların anlayacağı dile dönüverildi. Kimse burada bir karşılık bekleyerek tecrübe aktarmadı ama bu tek hücreli amip canlılar kendilerini bir bok sandıkları için karşılıksız tecrübe aktaran insanlara olmadık şeyler yaza yaza kaliteyi imha ettiler. Halende devam ediyor işte. Valla ben bu saatten sonra kendi adıma konuşayım kesinlikle burada tek satır ciddi yazma olayına dönmem. Toplumun hali ortada, buraya gelenlerde yazanlarda bu toplumun üyeleri. İstisna insanlar başımın üstünde onlara değil sözüm zira onlarda muzdarip aynı şeylerden iyi biliyorum.

Neyse çok uzadı, durumlar böyle.

Ali başkana selam goy goya devam. Ali başkan alooooo uyuma işletmenin tabela error veriyor bi el at şu işe adımızı çıkartacaksın 3. Sınıf kobi şirketi değiliz biz
    Az insan çok huzur

2. Sessiz takipte olan belli bir kesim var; ben de onlardan birisiyim.
    Kaliteli paylaşım yapabilen, kendini yetiştirmiş ve içi dolu kişiler belli ve benim gibi takipçiler bunlar için geliyorlar foruma zaten.
    Ben onları okuyup, diğerlerini pas geçiyorum.

Bu vesileyle kaliteden ödün vermeden, karşılıksız paylaşım yapan kişilere saygılarımı sunmak isterim.

3.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    En iyisi İzban'a atlayıp ihracat yaptığımız fabrikalarımda işleri denetlemeye gideyim. Hay Allah ama İzban kartıma yükleme yapmam gerekiyor. Ülkemizin ihracat kasını güçlendirmek için İzban kartıma sponsor olursanız milli iktisadımıza büyük hizmet etmiş olursunuz.
    İZBAN açılımı bildiğim kadarıyla

İzmir
    Zortotocu
    Boş
    Adam
    Nakliye

Ltd. Şti. Sahibi Fortçu bi arkadaş diye biliyorum. Fortçular ülke ekonomisine her yönden katkıda bulunuyorlar.

Geçmiş aylarda burda birisi Froto için Cumhuriyet altını mübarek tanımı yapmıştı, sanırım sen olabilirsin abi, çok hoşuma gitmişti. Cidden de öyleymiş.

Bu vesileyle yüce Allah'tan ister temel ister teknik analiz ister goygoy yapsın, ister bi arkadaşa bakıp çıkıcam diye buraya gelsin, ister gömlekçi, çömlekçi, son ütücü, overlokçu, çorbacı ister uzun vadeci isterse Ford Otosan şirketiyle ortaklığını uzun yıllardır devam ettiren ve devam ettirme niyetinde olan ister de artık ben de yıllarca bu şirketin ortağı olup hisselerini biriktireceğim diye niyet eden tüm Frotocu, Zortotocu, torbacı, ganyotçu, polisajcı abilerime, ablalarıma, yaşıtlarıma, kardeşlerime, bacılarıma uzun yıllar Ford Otosan'ın kazançlarını ağız tadıyla yemeyi ve biriktirmeyi nasip etmesini dilerim.

Bu arada arkadaşlar cidden artık şu firmanın adını öğrenelim yav, Fort değil Ford. Ç ile.

https://youtube.com/shorts/sel5L2p5a...jx4BmqucBUwTjg

*Yazılarını okumak istemediğiniz kullanıcıların rumuzlarına bi kere tıklayın,

Örneğin Oralet_Osman,

Çıkan kutuda Profiline bak sekmesine tıklayın,
    Ordan da soldaki panodan Ret listesine ekle'yi tıklarsanız artık onun yazıları görünmez, boşuna vakit kaybetmemiş olursunuz. Misal ben kendimi engelledim, göremiyorum yazdıklarımı.

4. Zort candır gerisi heyecandır.

Ciddi ve uzun yazılar yazıp seviyeyi yükseltmeyelim lütfen.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hasedlikten baska bir sey degil.
    Tek sucum Hekts'dan para kazanmis olmam.
    Evet kazandim hem de cok kazandim, cok daha fazla kazanabilirdim daha erken, tepelere yakin cikabilmis olsaydim.
    Bunda utanilacak bir sey gormuyorum. Sonucda herkesler borsaya kazanmak icin geliyor, kimse kaybetmek icin gelmiyor.
    Dunyayi donduren acgozluluk degil, kiskancliktir dememisler bosuna..
    Ne hasedi?
    Milleti hektas ta susturup kuru gürültüyle susturdugun için millet sana kızıyor.
    Ben ve benim gibiler yemez tabi senin yaptıklarını o ayrı.

Her türlü fikir buraya gelecek ve senin gibiler tarafından susturulmayacak.
    Müridlerine sahip cık cok ses çıkarıyorlar.Hafta sonu milletin huzuru kaçmasın…

6.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Bizim ülkede başarılı insanları kıskanırlar, ülke egosu şişik beş para etmez cahil arsız insancıklarla dolu. Burada zamanında bir yazı ile bu konuyu irdelediğimi hatırlıyorum; İş hayatımda çok ülke gezdim, neredeyse tanımadığım millet kalmadı. Son 25 yılda (Milenyum ile beraber diyelim) bizim toplum öyle bir bozuldu ki tarihte bir eşi daha var mı bilmiyorum, tarihçilere sormak lazım. Şu an yeryüzünün en leş en kalitesiz en ahlaksız toplumlarından ilk 3 içindeyiz. Kokuşmuşluk çürümüşlük öyle fena boyutlarda ki tarif ederken aklıma gelen örnekler tüylerimi diken diken ediyor. Sırf bu sebeple emeklilikten sonra inzivaya çekildim. 1. Derece akrabalarım hariç herkesle ilişkimi kestim. Yalnızlıkta bulduk çareyi. Keşke böyle olmasaydı ama şu an hayatımda verdiğim en doğru 3-5 karardan biri diyebilirim.

Şimdi burada bize vay efendim forumun kalitesini düşürüyorsunuz diye eleştiri yapıyorlar. Dünde bir arkadaş yazmış neden roıc vs analizler yapılmıyor da bunlar oluyor diye, beyefendi sanırım başka ülkede yaşıyor. Burada ne zaman roıc, INA vs yapıldığını gördünüz ? Bunu geçtim 4 işlem bakkal hesabı ile çok basit ve etkili bir hesap paylaştı burada bir arkadaşımız (Koyay) bende Dudu da diğer arkadaşlar da ciddi yazdığımız, haberleri değerlendirdiğimiz dönemler oldu. Peki her seferinde ne oldu? İlk paragrafta betimlediğim tipler gelip abuk sabuk şeylerle sürekli sabote ettiler, fesatlık cahillik ego vs ile olur olmaz neler yazdılar neler. Eeeeee herkesin bir sabrı var elbette, madem öyle işte böyle öyle başa böyle tarak dedi insanlarda onların anlayacağı dile dönüverildi. Kimse burada bir karşılık bekleyerek tecrübe aktarmadı ama bu tek hücreli amip canlılar kendilerini bir bok sandıkları için karşılıksız tecrübe aktaran insanlara olmadık şeyler yaza yaza kaliteyi imha ettiler. Halende devam ediyor işte. Valla ben bu saatten sonra kendi adıma konuşayım kesinlikle burada tek satır ciddi yazma olayına dönmem. Toplumun hali ortada, buraya gelenlerde yazanlarda bu toplumun üyeleri. İstisna insanlar başımın üstünde onlara değil sözüm zira onlarda muzdarip aynı şeylerden iyi biliyorum.

Neyse çok uzadı, durumlar böyle.

Ali başkana selam goy goya devam. Ali başkan alooooo uyuma işletmenin tabela error veriyor bi el at şu işe adımızı çıkartacaksın 3. Sınıf kobi şirketi değiliz biz
    Sn ric
    Bak sayın diyorum sana;)
    Baska baslıklarda efendice acıklamalar yapıyorsun da bu baslığa gelince niye gürültü yapıyorsun😃

Neyse çok goygoy yapma.Bir iki dönüm yer al ben sana ata tohum yollayayım bostan işi yap.Fevkalede güzel oluyor.
    Sağlıklı yaşam önemli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ne hasedi?
    Milleti hektas ta susturup kuru gürültüyle susturdugun için millet sana kızıyor.
    Ben ve benim gibiler yemez tabi senin yaptıklarını o ayrı.

Her türlü fikir buraya gelecek ve senin gibiler tarafından susturulmayacak.
    Müridlerine sahip cık cok ses çıkarıyorlar.Hafta sonu milletin huzuru kaçmasın…
    Bidi bidi yapma evlad, baba yorgun
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 572/674 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •