Sayfa 611/677 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661 ... SonSon
Arama sonucu : 5415 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Herkesin bayramını tebrik ederim.

2. RSI ,70 üstü negatif uyumsuzluk verdi..Mart sonu....
    Mayıs sonunda başlayan uzun vade yükselişin oluşturduğu flama hedefide gerçekleşti..
    %17-%22 arası düzeltme bekliyorum..
    tabii normal şartlar altında..
    lot arttırımı için fırsat...
    yine yatırım tavsiyesi değil..
    iyi bayramlar herkese..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,012
    Horos haric herkesin bayramini kutlar, hayirli kazanclar dilerim.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku

RSI ,70 üstü negatif uyumsuzluk verdi..Mart sonu....
    Mayıs sonunda başlayan uzun vade yükselişin oluşturduğu flama hedefide gerçekleşti..
    %17-%22 arası düzeltme bekliyorum..
    tabii normal şartlar altında..
    lot arttırımı için fırsat...
    yine yatırım tavsiyesi değil..
    iyi bayramlar herkese..
    Hocam bundan 10 gün önce düşeceğini bekliyordunuz yükseldi,yükselince bu sefer ilkin attığınız grafikteki kelebek formasyonu diye nitelediğiniz şeyi ters yöne çevirip yükseliş beklediğinizi söylediniz.Şimdide rsı 70 uyumsuzluk var diyor tekrar düşüş beklediğinizi söylüyorsunuz.Benim kafam sizin paylaşımlarınızı göz önüne alınca çok karışıyor.Yanlış anlamayında o olmadı bu,bu olmadı o çevir kazı yanmasın gibi olmuş teknik paylaşımlar.Yanlış anlama olmasın bende teknikçiyim ama froto şu an tarihinin en düşük çarpanında(8,4fk) işlem görüyor ve işleride açıkladığı mart satış datalarına baktığımızda gerek geçen sene aynı çeyrek gerekse önce ki aylardan satış adetleri olarak sürekli yükselmiş olarak karşımıza çıkıyor.Hal böyle iken %20 civarı bir düşüş beklemek insanları yanıltabilir diye düşünüyorum.Bende bir teknikçi olarak yerinizde olsam froto gibi bir hissede teknikten ziyade temele öncelik verirdim.Syg.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

5. Şirketimizin tahvil niteliğinde ihraç edilmesi planlanan borçlanma araçlarının, “Rule 144A” ve/veya “Regulation S” formatında yurtdışında nitelikli yatırımcılara satışı konusunda, BNP Paribas, Citigroup Global Markets Limited, HSBC Bank plc ve Société Générale yetkilendirilmiştir. Bu kapsamda, Şirketimiz yöneticilerinin katılımı ile İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde, 15 Nisan 2024 tarihinden itibaren bir dizi yatırımcı toplantısı düzenlenmesi planlanmaktadır. Tahvil ihracına ilişkin nihai karar, ihraç tutarı ve koşulları, söz konusu toplantıları takiben piyasalardaki gelişmelere göre belirlenecek olup, piyasa şartları uygun olduğu takdirde Fitch Ratings tarafından “BB+” ve S&P Global Ratings tarafından “BB-” notlarıyla derecelendirilmesi beklenen Eurobond ihracı planlanmaktadır. Satış işlemi Sermaye Piyasası Kurulu’ndan tertip ihraç belgesi alınmasından sonra gerçekleştirilecektir. Bu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

6.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Hocam bundan 10 gün önce düşeceğini bekliyordunuz yükseldi,yükselince bu sefer ilkin attığınız grafikteki kelebek formasyonu diye nitelediğiniz şeyi ters yöne çevirip yükseliş beklediğinizi söylediniz.Şimdide rsı 70 uyumsuzluk var diyor tekrar düşüş beklediğinizi söylüyorsunuz.Benim kafam sizin paylaşımlarınızı göz önüne alınca çok karışıyor.Yanlış anlamayında o olmadı bu,bu olmadı o çevir kazı yanmasın gibi olmuş teknik paylaşımlar.Yanlış anlama olmasın bende teknikçiyim ama froto şu an tarihinin en düşük çarpanında(8,4fk) işlem görüyor ve işleride açıkladığı mart satış datalarına baktığımızda gerek geçen sene aynı çeyrek gerekse önce ki aylardan satış adetleri olarak sürekli yükselmiş olarak karşımıza çıkıyor.Hal böyle iken %20 civarı bir düşüş beklemek insanları yanıltabilir diye düşünüyorum.Bende bir teknikçi olarak yerinizde olsam froto gibi bir hissede teknikten ziyade temele öncelik verirdim.Syg.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kelebeği ters mi çevirmişim?

7. Adam gibi bir tane paylaşım yapamayıp kap kopyalayıp yapıştıran palavracı sahtekârlar başlık sahibi olmuş, devam edin...

8.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Adam gibi bir tane paylaşım yapamayıp kap kopyalayıp yapıştıran palavracı sahtekârlar başlık sahibi olmuş, devam edin...
    Bir bitmediniz ya;)
    Şirketle ilgili ne sahtekarlıgımı gördün aslan parçası al mı dedik sat mı dedik?

Sayfa 611/677 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •