Sayfa 658/695 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon
Arama sonucu : 5558 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Onu 2 tür insan yapar bence
    1-Hisseye aşık olan ,yanlışını görmek istemeyenler .Örnek :Kızıldağ rumuzlu kişi.Olumsuz yorum yapanları o ve yancıları linçliyordu.
    2-İşlerin kötüye gittiğini bilen kurumların adamları ,hisseyi ky nin eline vermek için
    Tastamam aynı düşünüyorum. 2 dolar lık hissede 1 dolar temettü goygoyu yapıldı sonuç ne oldu . 1.5 cent temettü ama hisse 1 dolar. Ben bunda bir art niyet ararım artık.

2.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Bu sirket: arac uretim sayisi*2000 eur arac basina kârdan ibaret. TL nin cok da esprisi yok.
    Abicim güzel espri yapmışsın.

TL enflasyonu %120 lerdeyken ve mayışlar, masraflar, işletme giderleri her ay kol gibi artarken yuro 7-8 ay daha baskılanıp 34-36 aralığında kalsa kar törpülenmeyecek mi? TL nin esprisi olmaz olur mu?
    Biz AB üyesi değiliz ki para birimi euro olan ülkeler gibi sadece euroya bakalım.

Bu, gram altında ons fiyatına bakarım, TL nin çok da önemi yok demeye benziyor. Ons fiyatı 2.000 dolardır ama dolar TL kuru ne olacak?

3. Herkes fordotosan mı alıyormuş?
    Hisse pahalı mı?
    Hiçbir şey anlaşılmıyor?
    Alalım mı satalım mı?

4. Büyük şirketlerde çoşku mu olur ya?
    Türk borsasında çoşku yapan ğara ne kadar ki ford a girip yükseltecek.
    Yarın hisse yükselebilir de düşebilir de o ayrı mesele.
    Yatırımcı ford a gaza gelip girmez.öyle bir kitle yok Türkiye’de;)
    Ytd

5. FROTO - Ford Otosan

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Abicim güzel espri yapmışsın.

TL enflasyonu %120 lerdeyken ve mayışlar, masraflar, işletme giderleri her ay kol gibi artarken yuro 7-8 ay daha baskılanıp 34-36 aralığında kalsa kar törpülenmeyecek mi? TL nin esprisi olmaz olur mu?
    Biz AB üyesi değiliz ki para birimi euro olan ülkeler gibi sadece euroya bakalım.

Bu, gram altında ons fiyatına bakarım, TL nin çok da önemi yok demeye benziyor. Ons fiyatı 2.000 dolardır ama dolar TL kuru ne olacak?
    Valla bende tebessüm ettim yazısına,arkadaş ya konuya çok uzak yada kendini fazla kaptırmış.Hayır oraya gelirin euro cinsi olduğunu kendisi yazmış birde
    Herkesin aklından çıkmış şunuda hatırlatayım ihracatçı şirketler ihracat gelirlerini tl ye çevirmek mecburiyetinde.

Bu arada yabancı günlerdir sağlam satışa geliyor tahtaya,sebebinin birkaç gündür altını çizdiğim mevzu olduğunu düşünüyorum şahsen.🥸

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

6. X de yarın froto bilançosu açıklanacak diyo. Kimse 10-15 milyar tahmininde bulunmuyor. Ben 10 milyarı olumlu karşılayacağım. İlk çeyrek çok bile olur. Umudumuz Romanya'dan gelecek kar miktarında.

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Herkes fordotosan mı alıyormuş?
    Hisse pahalı mı?
    Hiçbir şey anlaşılmıyor?
    Alalım mı satalım mı?
    Koç hisseleri dışında borsa çöp sözümü sıkça duymaya başladım.

8. Arkadaşlar baca tütüyo demek isterdim de fabrikanın bacası yok
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Sayfa 658/695 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •