Sayfa 134/338 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 2703 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. sabah sektörü biz ateşledik... devamını da europower getirdi...geçen günlerde europowerin de 100 tl hazırlığı yaptığını söylemiştim...cwene hissemiz ise ilk etapta 180-200 tl ama asıl olarak 200 tl hazırlığı yaptığını söylemiştim...şu anda endekste ciddi bir sıkıntı olmadığı sürece sektör hisselerinin hedeflerine gideceğini ve devamını da getireceğini düşünüyorum...

cwene hissesinde arzın seçim arafesine denk gelerek fiyatın da arz fiyatına kadar inmesi bir çok yatırımcı için büyük şans oldu...çok uygun yerden maliyet yapmalarını sağladı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sabah sektörü biz ateşledik... devamını da europower getirdi...geçen günlerde europowerin de 100 tl hazırlığı yaptığını söylemiştim...cwene hissemiz ise ilk etapta 180-200 tl ama asıl olarak 200 tl hazırlığı yaptığını söylemiştim...şu anda endekste ciddi bir sıkıntı olmadığı sürece sektör hisselerinin hedeflerine gideceğini ve devamını da getireceğini düşünüyorum...

cwene hissesinde arzın seçim arafesine denk gelerek fiyatın da arz fiyatına kadar inmesi bir çok yatırımcı için büyük şans oldu...çok uygun yerden maliyet yapmalarını sağladı..
    Patron 1.3 milyon lotu geri almasa daha da aşağı düşerdi ama patron adam gibi adam su BIST de daha emsali yok şu adamın. Bu kadar işinin başında, motive ve Almanya'da yan gelip yatmak varken varini yoğunu işine yatırmış bir insan, böyle insanların hissesini almak böyle adamların arkasında olmak lazım ya.

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Patron 1.3 milyon lotu geri almasa daha da aşağı düşerdi ama patron adam gibi adam su BIST de daha emsali yok şu adamın. Bu kadar işinin başında, motive ve Almanya'da yan gelip yatmak varken varini yoğunu işine yatırmış bir insan, böyle insanların hissesini almak böyle adamların arkasında olmak lazım ya.
    her açıdan destek oluyor şirketine...durmadan twiteerda tanıtım yapıyor...böyle olunca da yatırımcının güveni artıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bir arkadaşım sabah 173 ten trade amacı ile satmıştı...sonra cwene 176 a gidince çok pişman olmuştu..bakalım kendisine alım fırsatı sunacaklar mı ?? son bir ayda bir kaç kez trade yapmıştı...ama tradelerinin sonunda yine aynı lotunu alabildi.... o kadar çektiği stres yanına kar kaldı..ben ise hiç dokunmadan tutuyorum...

kendisini ne kadar da trade yapma elinden kaçırırsın diye uyarıyorsam da kendini tutamıyor...bakalım neler olacak ??

5. Bakalım hangi kurum devreye girecek ben bankof diyorum
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir arkadaşım sabah 173 ten trade amacı ile satmıştı...sonra cwene 176 a gidince çok pişman olmuştu..bakalım kendisine alım fırsatı sunacaklar mı ?? son bir ayda bir kaç kez trade yapmıştı...ama tradelerinin sonunda yine aynı lotunu alabildi.... o kadar çektiği stres yanına kar kaldı..ben ise hiç dokunmadan tutuyorum...

kendisini ne kadar da trade yapma elinden kaçırırsın diye uyarıyorsam da kendini tutamıyor...bakalım neler olacak ??
    dostum peki CW icin pahali dedigin fiyat nedir ?

sanki 200-210 Lar dan sonra biraz zor cikar gibi geliyor bana
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    dostum peki CW icin pahali dedigin fiyat nedir ?

sanki 200-210 Lar dan sonra biraz zor cikar gibi geliyor bana
    ben şu anda inan hiç bir hesaplamaya girmedim...kendimi sadece olayların akışına bıraktım..ilk gün de bunu söyledim...ikinci çeyrek bilançoları da görmekte fayda var...şirkete güzel bir nakit girdi...mevduat faizlerin %40-50 lere geldiği bu günkü ortamda milyar tl lik nakit girişleri şirketler için can suyudur...nimettir...

cwene şu anda panel üretim kapasitesi 1800 brimdir..yapacağı yatırımlar ile bu kapasiteyi 3000 bine çıkaracak...ayrıca lityum pil üretmeye başladı...eva gibi ürünleri de kendisi üretmeye başladı...arge si güçlüdür ve sürekli yeni ürünler üretiyor...yenilenebilir enerjide oldukça yenilikçi bir firmadır bundan dolayı da önü açıktır...

kısacası şu fiyat pahalıdır diyecek bir rakam yok kafamda...tek bildiğim şirketin büyüğüdür ve level atladığıdır...patronlar da dürüst görünüyor ,şirketlerine her türlü desteği veriyorlar...ufukları geniştir...gerisi de nasiptir diyorum...

8. Endeks de %5 artı yapmış
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 134/338 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •