Sayfa 195/339 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    astordu o
    bence europower da ilk arz olduğunda böyle hacimler yapıyordu...cwene de bence öyleydi...sektör hisseleri genelde iyi hacimler yapıyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. halk sattı zirvede bofa onb aldı satış sırası bunlarda şimdi 176 test edecek galiba kapanışta yine sarkmasın yarısını yolladım 182 lerde

3.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    halk sattı zirvede bofa onb aldı satış sırası bunlarda şimdi 176 test edecek galiba kapanışta yine sarkmasın yarısını yolladım 182 lerde
    her gün aynısını yapıyorlar halk sürüyor tepede bofaya veriyor

4.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    her gün aynısını yapıyorlar halk sürüyor tepede bofaya veriyor
    dün %10 u ile al sat yaptım kapanışta aldım çoğunu bugün tekerrür edecekmi bakalım

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir ara cwene miydi yoksa sektörden başka bir hisse miydi hatırlayamadım en yüksek işlem hacmini yapıyordu...tüm bist 30 hisselerini bile geçmişti...sektör popüler ve yüksek talep görüyor...her yıl katlamalı büyüyorlar...ben normal görüyorum...
    Astor Bi ara iş garanti ve THY miydi neydi üçünü toplam hacmi kadar hacim yaptığı oldu tabi o dönem endeksin hacmi çok kötüydü endeks 40 milyar hacim yaparken astor 8 milyar hacim yapıyordu bunla ilgili astorda yazmıştım
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6. Bu da yapar 400 lü fiyatlarda iki tane 50 şer milyon dolar lık kap atarsa olur
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. daha önce bir türlü geçemediğimiz 177 direnci bundan sonra umuyorum ki destek görevi görsün...orayı sağ salim geçtiğimizde artık ilk hedefimiz 200 tl olur...ama önce 180 ler ile tanışma vakti...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Keko full cwene mı oldun ne yaptın , başka yerde yoksun
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 195/339 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •