Sayfa 204/339 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Faize oynuyorlar endeksi kısa vadeli şortlamış olabilirler faiz artarsa borsa düşer para faize gider diye Bi alğı var piyasada ama faizler zaten %40 bunu sadece mb açıklaması kalmış ardından iki üç doğru adım ve kredi notu yükselecek borsa şahlanacak ama şimdilik herkes Bi beklemeye aldı kendini
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Faize oynuyorlar endeksi kısa vadeli şortlamış olabilirler faiz artarsa borsa düşer para faize gider diye Bi alğı var piyasada ama faizler zaten %40 bunu sadece mb açıklaması kalmış ardından iki üç doğru adım ve kredi notu yükselecek borsa şahlanacak ama şimdilik herkes Bi beklemeye aldı kendini
    Aynen bankaların geneli %40 veriyor zaten bir algı yaratıp panikle mal toplama peşindeler birde sanirim ziraat devamlı mal veriyor depremden beri acayip lot var elinde
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Geçenlerde de dövize oynadılar long pozisyon açtılar diye düşünüyorum bunlar hepsi Bi tahmin dir yatırımlarınızı etkilemesin

Cwene de bir yere kadar dayanabildi.. hattı sayılır bir abi gelse de toplasa bari

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Geçenlerde de dövize oynadılar long pozisyon açtılar diye düşünüyorum bunlar hepsi Bi tahmin dir yatırımlarınızı etkilemesin
    Dövizde durdu zaten longlari patlatiyorlar başka bir şey yok benim de ufak öyle denemelik hisse senedi yaptım en geridekine girdim ama oda pert )

6. Böyle zamanlarda hissenin kendini yem etmemesi için güzel kap haberleri şart böylece alğıdan kurtulur tek başına hereke eder ama şimdilik yok bişey astorda patron kapları çivi gibi çakıyordu o satan bofası yatırımı yatırım fonları dirençler kırılınca eşek gibi geri almışlardı

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    Dövizde durdu zaten longlari patlatiyorlar başka bir şey yok benim de ufak öyle denemelik hisse senedi yaptım en geridekine girdim ama oda pert )
    Amaç longcuları şortçuları sırayla patlatmakta olabilir çünkü şimşek tazik ayarını öyle Bi veriyorki bu gün açıp ertesi gün kapatabiliyor

8. faiz kararı ne olursa olsun bence borsa çıkışa geçer...kötü beklenti gerçekleşti ayağına borsayı yukarı çekebilirler...zaten iyi haber gelirse her türlü yukarı olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 204/339 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •