Sayfa 246/339 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    citi banka saglam lot gelmiş perşembe günü bankof qnb yatırım finansın aldıklarının hepsi sanırım bankofa virmanlanmış..

cuma bankof satışı bugunde bankof ve yatırım finans satıyor citi trade mi yapıyor
    Trade de yapar bir kısmı ile ama önemli olan aylık takastır.
    Son 1 ayın en çok alanı Citi ,QNB ve yatırım fonları. Yani kurumsal mal alıyor.
    Bu önemlidir .ytd

2. arkadaşlar cwenenin çıkışı hayırlı uğurlu olsun...enerji sektörü gerçekten de son günlerde çok iştahlı ve istekli....sektör iyidir ve bundan sonra da iyi olmaya devam edecektir...benim kısmetim de 171 e kadarmış..ben size başarılar diliyorum...her zaman söylüyorum herkes bildiği veya tecrübesi kadar değil kısmeti kadar faydalanacak..beni döktüler....döker dökmez de çıkışa geçirdiler hisseyi... herşeye rağmen ikinci çeyrek bilançoları görmek istiyorum...

bakalım cwene ve kocaerin dövizin çıkışı karşısındaki durumu nedir ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar cwenenin çıkışı hayırlı uğurlu olsun...enerji sektörü gerçekten de son günlerde çok iştahlı ve istekli....sektör iyidir ve bundan sonra da iyi olmaya devam edecektir...benim kısmetim de 171 e kadarmış..ben size başarılar diliyorum...her zaman söylüyorum herkes bildiği veya tecrübesi kadar değil kısmeti kadar faydalanacak..beni döktüler....döker dökmez de çıkışa geçirdiler hisseyi... herşeye rağmen ikinci çeyrek bilançoları görmek istiyorum...

bakalım cwene ve kocaerin dövizin çıkışı karşısındaki durumu nedir ??
    Sağol...
    Bakalım iştah ne kadar gidecek
    Kcaer benim ekranda olan hisse. İyi de bir şirket... Hayırlısı olsun senin için..
    0.75 dolar üstünde kapanışlar yaparsa benim de radarıma girer..

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Daha önceki grafikte kanal tepe hedefi 188.x imiş 186.2 yaşanmış.Alt tarafta 155/158 orta kanal band destegiymis 153.6 dan destek bulmuş.

Şimdiki güncel grafigi görünümü ve önemli seviyeler asagidaki gibidir.

188.x zirve gecildiginde ilk önemli direnci 200.x/202.x seviyeleri olacaktır.

Eger pazartesi veya salı kanal orta bandın üzerine atamazsa(Pazartesi için 174 üzeri kapanis demek) kanalın alt band çizgisi hedefe girer.

Alt taraftaki önemli rakamlar sırasıyla 166.x/162.x ve 153.x

RSI da ise negatif uyumsuzluk göze çarpıyor.

Birde şunu ekliyim fiyat tespit raporunda cwene icin 2023 hedeflenen satış geliri 637 milyon $ yazıyordu.1.ceyrek de yaklaşık 90 milyon $ ciro açıkladılar.Suana kadar da yaklasik 82 milyon$ lik yeni is bildiriminde bulundular.Burdan şu sonucu cikariyorum.Hedeflerinde bir sapma olmazsa yil sonuna kadar daha çok kap bizi bekliyor ve heran yeni bir kap gelebilir

Sağlıkla bereketli kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Cwene günlük kanal güncel grafigi önemli direnc ve destek seviyeleri..

200/202 direnc bölgesi bugün hacimli bir şekilde geçildi ve takip ettiğim kanalın üst band çizgisi 208 seviyesiyle test edilmiş gözükmektedir.

Bundan sonra teknik olarak hareketin ve coşkunun yukarı yönlü devamı icin bu kanal cizgisinin kırılması gerekmektedir.Yarin için bu kanal çizgisi 211.x seviyesi üzeri kapanis demektir.211.x seviyesi ayni zamanda fibo 2.618 seviyesi yani burası hareketin devamı için önemli bir direnc seviyesi..

211.x ve kanal direnci kırılırsa sayet üst tarafta yeni hedef bölgesi 24x/25x bölgesi olacaktır.

Alt tarafta ise 203-200/18x bölgesi destek konumunda..

Sabırla bilancoyu ve hedefleri beklemeye devam..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5. 05.06.2023 tarihli "Maddi Duran Varlık Alımı" konulu bildirimimizde bahsi geçen, Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım'da yer alan Antalya İli, Döşemealtı İlçesi, Kömürcüler Mahallesi, 27638 Ada 1 Parsel numaralı Betonarme Fabrika ve Arsa niteliğindeki taşınmaz üzerinde bulunan şerhler kaldırılmıştır. İpotek ve takyidatların terkin işlemleri için 401.322.711,40 TL (DörtyüzbirmilyonüçyüzyirmiikibinyediyüzonbirTürkl irasıKırkkuruş) ve 2.560.550,00 (İkiMilyonBeşYüzAltmışBinBeşYüzElliEuro) (Ödemenin yapıldığı tarih itibariyle döviz kuru 23,30 TL'dir.) ödeme yapılmıştır. Mevcut durum itibariyle 05.06.2023 tarihli açıklamamızda belirtilen ipotek ve takyidatlar kaldırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

6. by keko
    kcaer alış gerekçeniz ve beklentinizi detaylandırır mısın

7. Merhabalar. Gesanda büyük bir dayak yedik. Stop olmayi beceremedik. Çok acılar çektik. Bugün hisseye 205-206 arası dadandim. Şu ana kadar girdiğim tahtalar genelde üzdü ama bu şanssızlığı burada kiracağım. Fenerli ve muhalif olarak zor zamanlar geçirdik))) Bol kazançlar. Gesandan dostlara da merhabalar

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Merhabalar. Gesanda büyük bir dayak yedik. Stop olmayi beceremedik. Çok acılar çektik. Bugün hisseye 205-206 arası dadandim. Şu ana kadar girdiğim tahtalar genelde üzdü ama bu şanssızlığı burada kiracağım. Fenerli ve muhalif olarak zor zamanlar geçirdik))) Bol kazançlar. Gesandan dostlara da merhabalar
    Merhaba, hoşgeldiniz..
    Hayırlı olsun. Yeni bir hisse bu. Yolu uzun..
    Burada telafi edersiniz inşallah...

Sayfa 246/339 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •