Sayfa 53/339 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 417 - 424 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Ama ben tavan olsun istiyorum en az 1~2 tavanı haketti ama burası borsa ne yapacağı belli olmuyor hele böyle kaplar attıkça
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. 137 nin üzerinde bir kaç saat kalmamız lazım...orası direnç haline gelmiş....aşabilirsek 144 zirvemiz söz konusu olur...orayı da aşarsak benim kişisel tahminlerime göre 180 ler söz konusu olur...ben bunların gerçekleşeceğini düşünüyorum...sabırla bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Halka arz sonrası şirketin telefon trafiği artmış mıdır 444-20-02 ben bile ezberledim

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Ama ben tavan olsun istiyorum en az 1~2 tavanı haketti ama burası borsa ne yapacağı belli olmuyor hele böyle kaplar attıkça
    Cart diye tavan olmasını gerektirecek bir şey yok o zaman hızlı geri gelir işlem yapılmalıki işlemli kırar giderse daha iyi olur.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    137 nin üzerinde bir kaç saat kalmamız lazım...orası direnç haline gelmiş....aşabilirsek 144 zirvemiz söz konusu olur...orayı da aşarsak benim kişisel tahminlerime göre 180 ler söz konusu olur...ben bunların gerçekleşeceğini düşünüyorum...sabırla bekliyorum...
    İki sefer denedi yukarı gitmeyi üçüncüde gitsin artık ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    İki sefer denedi yukarı gitmeyi üçüncüde gitsin artık ytd.
    o direnç zayıflamıştır...ikinci bir konu da tahtacı direnç geçilemiyor izlenimi vererek satmak isteyenlerden lot toplama amacında olabilir..yatırımcıları orada trade etmeye sevk etmek istiyor olabilir...piyasada toplanacak hala çok miktarda lot olduğunu düşünüyorum..bırakalım da tahtacı işini yapsın..inanmayanlar kenara çekilsin..inananlar ile yola devam..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    o direnç zayıflamıştır...ikinci bir konu da tahtacı direnç geçilemiyor izlenimi vererek satmak isteyenlerden lot toplama amacında olabilir..yatırımcıları orada trade etmeye sevk etmek istiyor olabilir...piyasada toplanacak hala çok miktarda lot olduğunu düşünüyorum..bırakalım da tahtacı işini yapsın..inanmayanlar kenara çekilsin..inananlar ile yola devam..
    Aynen doğru söylüyorsun.

8. Spor beklemez

Sayfa 53/339 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •