Sayfa 269/338 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Çok iyi oldu. Sürekli kredi ile al sat yapıp tahtanın içine ediyorlar.. Oyuncak olacaktı ellerinde..
    Sevindim...
    Son düzenleme : emregunes; 11-08-2023 saat: 00:18.

2. Yeni halka arz enerjilerin işlem görmesiyle yeniden kafayı yukarı kaldırır onlar bunun tırnağı olamaz o ayrı konu ama bundan ve diğer enerjilerden kâr alıp onların halka arzında sıraya giren çok yatırımcı vardır diye tahmin ediyorum onlarıda büyük ihtimal ilk etapta Bi silkeleyeceklerdir çünkü 2 milyon yatırımcının talep ettiği halka arz ve eşit dağılım silkelemeyi kaçınılmaz yapıyor
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Bişey daha bu izenr izmdc nin Bi iştiraki değil mi biz bu izmdc ye 32 milyon usd lik ges kurulumu için imza atmıştık yani bu izenr nin kurulu enerji miktarını bilmiyorum ama bir kısmını bizim kurduğumuz ges ve halka arz oluyor mutlu ve bahtiyar olmalıyız cwene şirket olarak gurur duymalıyız
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Yeni halka arz enerjilerin işlem görmesiyle yeniden kafayı yukarı kaldırır onlar bunun tırnağı olamaz o ayrı konu ama bundan ve diğer enerjilerden kâr alıp onların halka arzında sıraya giren çok yatırımcı vardır diye tahmin ediyorum onlarıda büyük ihtimal ilk etapta Bi silkeleyeceklerdir çünkü 2 milyon yatırımcının talep ettiği halka arz ve eşit dağılım silkelemeyi kaçınılmaz yapıyor
    neredeyse 3 milyon kişi katılacak.
    o yüzden artık çorba parası verir artık.

5. Sektörün geleceği ile ilgili bir analiz.

https://twitter.com/alioglukaan/stat...586376705?s=20

6. Merhaba,
    endeks 8 haftadır yükseliyor. Enerji hisseleri ayrı bir yükseliş içerisinde.
    Sürekli yükselir durumda olması çok olağan değil,
    Ne düşünüyorsunuz?

Sayfa 269/338 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •