Sayfa 328/338 İlkİlk ... 228278318326327328329330 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Tavanlık bir haber değil bu bence..
    Zaten bayiler her sene mal çekiyorlar..Bana göre yeni bir iş anlaşması değil.
    İlaveten denilen rakam zaten yıllık hedef cirosunun içinde olan bir rakam...Bana göre boş bir haber...
    Yani Renault un çıkıp , bayilerden talepleri aldım , seneye 10.000 Clio satacağım demesinden farkı yok. Zaten satacak...
    Burada asıl can sıkıcı olan sabah bu haber ile mal çıkılmasıdır...

Tarık bey daha çok video atar...Yakında onun da videolarını yaparlar merak etmesin..

Daha bunun hisse satış kısmı var.. Kasada yatırım için nakit para yok. 1 yıllık taahhüt bitince bu da hisse satacak..Bakalım kaç liradan kime satacak...
    Bu kafa ile umarım seans içi tahtada mal satmaz...
    Neyse...Çok şey varda ..İç karartmayalım..

2024 de bedelsiz verecektir. O haber ile hisseyi Yukarı alırlar. Bende verir geçerim o sırada..

Uzun vade yatırım yapılmayacağına artık bugün iyice emin oldum ki en başından beri hep olumlu bakmaya çalışan taraftaydım..
    Hisse gider belki ama yatırımcı dostu olmayan patronun malını da ben hamallık yapamam..

Buralar artık dibe yakındır diye şu an satmıyorum....400 den vermeyerek hata yapmışım.
    Son düzenleme : emregunes; 28-11-2023 saat: 20:41.

2. CW Enerji, Sütaş ile GES kurulumu gerçekleştirilmek amacıyla KDV hariç toplam 5.550.000,00 USD tutarında olmak üzere iki ayrı sözleşme imzalandı, projelerin, 2024 yılı ikinci çeyreğin sonuna kadar tamamlanması planlanıyor

Tahtadakiler ısrarla akıntıya karşı kürek çekiyorsunuz. Belli ki yaptığınız iş patronun işine gelmiyor.Dikkat edin daha büyük sopa kafanıza inmesin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Aynı numaralara devam değil mi

4. Yarın da aşağı basmazsanız adam değilsiniz ...Yeni iş haberi geldi..
    ......................

Şirketimiz ile müşterimiz Uzunlar İplik Kumaş Çamaşır İmalat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi arasında Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim yönetmeliğinin 5. maddesinin 1.h fıkrası kapsamında, şirketimiz tarafından geliştirilmesi devam eden arazi tipi 10.360 kWe kapasiteli güneş enerjisi santralinin KDV Hariç 9.500.000,00 USD (DokuzmilyonbeşyüzbinAmerikanDoları) (Sözleşme imza tarihi itibariyle bu tutar, TCMB Döviz alış TL/USD kuru ile KDV hariç toplam 274.166.200,00 TL'dir.) bedelle satışına ilişkin sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme kapsamında söz konusu santralin 2024 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

5. KAP: CWENE [ ] CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1221027
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-11-29
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin Almanya'da kurulu %100 bağlı ortaklığı olan TTATT AG'nin 29.11.2023 tarihli kararı ile yurt dışındaki GES projelerinin geliştirilmesi, satın alınması, işletilmesi veya satılması amacıyla Almanya'da mukim SEAC Holding GmbH ile TTATT AG'nin %50 oranında iştirak edeceği ve dolayısıyla Şirketimizin %50 dolaylı iştiraki olacağı CWSE Group GmbH ve CWSE Management GmbH unvanlı olmak üzere iki ayrı şirket kurulmasına; kuruluş işlemleri için Tarzan Tarık Sarvan'ın yetkilendirilmesine karar verilmiştir. Kurulacak şirketlerin her birinin sermayesi 25.000 Euro'dur.

Şirketimiz yönetim kurulunun 29.11.2023 tarihli kararı ile de TTATT AG'nin %50 pay sahibi olarak kurulacak söz konusu şirketlerin sermayelerinin Şirketimiz tarafından TTATT AG'ye ödenmesi suretiyle karşılanmasına karar verilmiştir. Bu doğrultuda şirketlerin kuruluşları için gerekli işlemler başlatılmıştır.

"Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. https://www.bbc.com/turkce/articles/cldpxzy7g06o

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

7. KAP: CWENE [ ] CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1221315
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2023-11-30
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı Ozanteks Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı -
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2023-11-30
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi 2023 yılının ilk dokuz aylık hasılatına oranla yaklaşık %5 olumlu etki
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz ile müşterimiz Ozanteks Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi arasında Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği'nin 5. maddesinin 1.h fıkrası kapsamında, şirketimiz tarafından geliştirilmesi devam eden arazi tipi 10.800 kWe kapasiteli güneş enerjisi santralinin KDV Hariç 10.494.666,00 USD (OnMilyonDörtYüzDoksanDörtBinAltıYüzAltmışAltıAmer ikanDoları) (Sözleşme imza tarihi itibariyle bu tutar, TCMB Döviz alış TL/USD kuru ile KDV hariç toplam 302.465.719,31 TL'dir.) bedelle satışına ilişkin sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme kapsamında söz konusu santralin 2024 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır.

8. ...............

Sayfa 328/338 İlkİlk ... 228278318326327328329330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •