Sayfa 333/338 İlkİlk ... 233283323331332333334335 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Kanı bozuk ***in bir süredir yapmadığı kalmadı tahtada

2. Bir gün %5 artı, ertesi gün %7 eksi. Nasıl bir hareket, anlayan var mı?

3. Hangi gün artı da? Hergün endeksten üç kat ekside sizce bir gariplik yok mu?

4. Son 1 aydir

Emeklilik fonları ve yatırım fonları çıkış yapıyor tabi bunlari maliyeti nedir bilmiyorum.
    Citibank lot sayısını 2 kat artırdı.
    Fon satislari ne zaman durulur bilmem.
    Ülkenin ekonomi yönetimi işini zamaninda tam yapmadığı için bu duruma düştük .
    madem nas vardı, şimdi ne oldu bu nas'a
    Madem faiz yükseltecektik, neden düşürdük .
    Dolar durulmuyor .faiz durulmuyor.enflasyon durulmuyor.
    Borsada güven kaçtı.yerli olmadığı sürece fonlar bu işi tutmaz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

5. Sayın ozer4151 yukarıda bazı yazdıklarının bu hissede şu aralar olanlar ile hiçbir alakası yok.

ALFAS patronunun yanlış operasyonu şu an tüm sektördeki hisselerde yatırımcıyı dökmek için kullanılıyor.

Bir patron biraz uyanık olur. SPK dan cezalı iken birine pay devri yapmak nedir? Hem de cezayı aynı hissede alan birine. Bunun anlamı ne? Aslında tabii ben anlıyorum ne olup bittiğini de yazarak başıma iş alamam.

Kimsede yanlış anlamasın Tarık Bey'de bence tahtada yapılanlara müdahale etmeyerek hatalı. Bu operasyon yatırımcıya olduğu kadar ona da yapılıyor ama kendisi farkında değil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Ben ayrıntılı izliyorum.hergün alım satımı yazıyorum ayrıca defterime.

Siz neden bu kanıya vardınız bilemem.

Alfas benim umurumda bile değil isterse 0.01 TL olsun.

Bu hissede olanlar ortada, emeklilik fonları satışa geçmiş aşagi basıyor.citibank topluyor.
    Tüm enerji hisselerine operasyon yapıyorlar nedeni belli.

Ülkede ekonomi yönetimi düzeni tutturamiyor.ayari bozdular.

Patron hisse alım satımına karışmaz ama hisse fiyatınında düşük olmasını istemez.adam şirketi halka arz etmiş .parasını almış cebine koymuş .pek umurunda olmaz.
    Burada ekonomi yönetimi ve halkın borsaya bakış açısı önemlidir. Halk borsadan kacarsa başkası gelip kurtaracak değil hatta halkın kaçtığını gören yatırım şirketleride hisselerini satar.sistem böyle işler .
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın ozer4151 yukarıda bazı yazdıklarının bu hissede şu aralar olanlar ile hiçbir alakası yok.

ALFAS patronunun yanlış operasyonu şu an tüm sektördeki hisselerde yatırımcıyı dökmek için kullanılıyor.

Bir patron biraz uyanık olur. SPK dan cezalı iken birine pay devri yapmak nedir? Hem de cezayı aynı hissede alan birine. Bunun anlamı ne? Aslında tabii ben anlıyorum ne olup bittiğini de yazarak başıma iş alamam.

Kimsede yanlış anlamasın Tarık Bey'de bence tahtada yapılanlara müdahale etmeyerek hatalı. Bu operasyon yatırımcıya olduğu kadar ona da yapılıyor ama kendisi farkında değil.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

7. Size katılmıyorum. Satanın yolu açık olsun. Karşınızdakiler alınmışı satılmış satılmışı alınmış gösterir aklınız almaz. Burada Patronun Hisse fiyatı düşük olması işine gelmez. Bu aşağı operasyonun içinde patron olamaz. Çünkü patron henüz parasını cebine koyabilmiş değil. Yoksa herkesten önce o bu işin altında kalır.

Sanki borsa buralara halkın alımı ile geldi..... Sosyal medyada anlatılan masallara bu kadar inanmayın.

En son halka arzlar büyük olasılıkla piyasaya korku verilmek için operasyon yapmak yerine tamamen halka verildi. Hadi halk alsında yükseltsin.

ALFAS işi buradaki operasyonu da buz gibi etkiler etkiledi de zaten.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 22-12-2023 saat: 09:38.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Size katılmıyorum. Satanın yolu açık olsun. Karşınızdakiler alınmışı satılmış satılmışı alınmış gösterir aklınız almaz. Burada Patronun Hisse fiyatı düşük olması işine gelmez. Bu aşağı operasyonun içinde patron olamaz. Çünkü patron henüz parasını cebine koyabilmiş değil. Yoksa herkesten önce o bu işin altında kalır.

Sanki borsa buralara halkın alımı ile geldi..... Sosyal medyada anlatılan masallara bu kadar inanmayın.

En son halka arzlar büyük olasılıkla piyasaya korku verilmek için operasyon yapmak yerine tamamen halka verildi. Hadi halk alsında yükseltsin.

ALFAS işi buradaki operasyonu da buz gibi etkiler etkiledi de zaten.
    teşekkürler.
    ben herşeyin farkındayım.

Sayfa 333/338 İlkİlk ... 233283323331332333334335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •