Sayfa 161/338 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Hayır satmadım bu hisseyi 1 kez trade ettim 130 lu fiyatlardaydı
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

yukarıdan satana aşağıdan alım fırsatı veriyor bu durum kötü arkadaş verdi -2 den şimdi alsa tertemiz trade kötü bir durum. malı bastıgında yukarı almaları lazımdı.

bakalım amaçları neymiş.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Satmıyorum da rakam vermeyecem ama

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Hayır satmadım bu hisseyi 1 kez trade ettim 130 lu fiyatlardaydı
    dostum ama eşşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürüyorsun...düşür düşür dedikçe adamı kızdırabilirsin...

bırakalım kar realizasyonu yapmak isteyen yapsın..inanmayanlar kenara çekilsin...satıcılar azaldıkça çıkışı daha rahat olur..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Rusça
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bu gün 150 den mal vermezsen gt e korum pidaras
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Karpuz kabuğu düşsün daha iyi o sanıyorki orada bir tek kendileri var yok öyle bir dünya 50 tane aracı kurum var yarın bir gün 40 50 milyonluk Bi kap gelirse görürüz neler oluyo bir birinin üstüne basmaya başlarlar

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    yukarıdan satana aşağıdan alım fırsatı veriyor bu durum kötü arkadaş verdi -2 den şimdi alsa tertemiz trade kötü bir durum. malı bastıgında yukarı almaları lazımdı.

bakalım amaçları neymiş.
    satanlar iyi yaptık desinler...sattıkları için de şimdi gözlerine bu hisse kötü görünüyor.. ..bu yüzden de satanlar kolay kolay almayacak ve ellerinden kaçıracaklar diye düşünüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Her yerden mallanırım 30 milyon lotu var topu topu iki tane güzel kap gelsin yeter o da kesin gelecek belkide 50 tane gelecek şirketin attığı kaplarda ortada

Sayfa 161/338 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •