Sayfa 267/339 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Yinede iyi kapattı Alfaş göre diyecem Eupwr a göre diyecem ama onlar öyle Bi yükseliş yapmışlardı ki bu düşüş çok normal onlar için ama yinede iyi durduk Bi kaç gün durup bilançoyla yükselmesi dileğiyle
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Ben Europower ile bire bir aynı hareketi yapmayı bırakmasına seviniyorum.. Bence ileride iyice ayrışacaklar...
    Bugün sektöründe durumu iyi değildi..Günlerdir iyi prim yaptı. Dinlense iyi olur..
    Beni asıl korkutan arka arkaya tavan yapan hisseler olur. O zaman kesinlikle içinde uzun süre kalmam..
    O yüzden biraz çıksın, biraz dinlensin... Acelemiz yok..

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ben Europower ile bire bir aynı hareketi yapmayı bırakmasına seviniyorum.. Bence ileride iyice ayrışacaklar...
    Bugün sektöründe durumu iyi değildi..Günlerdir iyi prim yaptı. Dinlense iyi olur..
    Beni asıl korkutan arka arkaya tavan yapan hisseler olur. O zaman kesinlikle içinde uzun süre kalmam..
    O yüzden biraz çıksın, biraz dinlensin... Acelemiz yok..
    Haklısın haber varsa çok güzel haber tamam tavan tavan gitsin ama onun haricinde sindire sindire daha iyidir illaki tavan üstüne tavan koyacağı günlerinde olacaktır ayrıca Eupwr veya alfas ın hareketlerinden hem ayrışmalı hemde muhtemel hareketlerinden kendini mümkün mertebe korumalı

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Haklısın haber varsa çok güzel haber tamam tavan tavan gitsin ama onun haricinde sindire sindire daha iyidir illaki tavan üstüne tavan koyacağı günlerinde olacaktır ayrıca Eupwr veya alfas ın hareketlerinden hem ayrışmalı hemde muhtemel hareketlerinden kendini mümkün mertebe korumalı
    Rasyolarımız diğer 2 şirketten de uygun.
    Tamam Alfas ın özsermaye karlılığı çok iyi ama o da fiyatlandı.
    Ben diğer şirket yatırımcılarından zaman içinde Cwene ye kayma olabileceğini de düşünüyorum.. Sadece geçmiş bazı hataların tekrar olmayacağına inanmaları lazım..Bakalım...

5. Direkt bizimle ilgisi olmasa da faydalı bir tweet dizisi bence...

https://twitter.com/Bozokbey52/statu...QLpykwCmQ&s=19

6. İzdemir'in GES yatırımı
    bu işin kap ı atıldı mı?
    https://rhaajans.com/haber/14960454/...n-ges-yatirimi

7.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    İzdemir'in GES yatırımı
    bu işin kap ı atıldı mı?
    https://rhaajans.com/haber/14960454/...n-ges-yatirimi
    Evet atıldı
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1150394
    Hisseyi 300 lü rakamların altına indireceklerini sanmıyorum o fiyatların altında yeni talep gelir yopladıkları hisseyi geri dağıtmazlar anca böyle korku salıp mal toplamaya çalışırlar

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Teknik olarak 2.önemli hedef bölgemize gelmişiz.(35x)

Buraya gelmeden önce alt taraftada 240 seviyesinden destek bulmuşuz.

35x üzerinde kalabilirse yeni hedef 43x
    Asagi yönlü hareketlerinde ilk destek 31x

Bereketli kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Taktacisiyla aynı trendi takip ediyoruz gibi
    35x bolgesi (En yüksek 356 gorulmus) 2.önemli direnciden de satış geldi ve alttaki önemli desteği 31x den (Bugünün en dusugu 311 simdilik) tepkisini aldı gözukuyor simdilik..

Sabırla yeni hedef bölgemiz olan 43x i beklemeye devam.

Kötü senaryoda 31x desteği kırılırsa 25x alt destek konumunda..

Nasipte varsa olur birseyler..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 267/339 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •