Sayfa 73/339 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 577 - 584 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. alfas kilitlemiş dostlar...ben daha önce kilitleriz diye düşünüyordum...umuyorum ki biz de en kısa sürede kilitleriz...tavan çok şık olacak...hem uzun süre ilk defa tavan yaparak psikolojimizi düzeltmiş olacağız hem de 144,40 gibi çok büyük bir direncimizi geçmiş olacağız...yani cennete adım atmış olacağız...önümüz otoban gibi açılmış olur...sabırla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. dostum bu gesan konusunda bir yanlışlık var çünkü ben hiç oraya yazmadım şimdi geçmiş mesajlarıma da baktım yok birşey ayrıca çok iyi bir temel analizcisin gerçekten sayende kazandım Allah razı olsun

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesan forumunda bana ağır eleştriler yapan sen değil miydin dostum ... yoksa onun nici fenerli miydi ?? valla bu borsa bizde hafıza da bırakmadı...kwon dostum sen ne dersin ?? bahsettiğimiz fb dostumuz bu muydu ??
    ben değildim valla

4.  Alıntı Originally Posted by fb_06 Yazıyı Oku
    dostum bu gesan konusunda bir yanlışlık var çünkü ben hiç oraya yazmadım şimdi geçmiş mesajlarıma da baktım yok birşey ayrıca çok iyi bir temel analizcisin gerçekten sayende kazandım Allah razı olsun
    tamam dostum zaten şüphelenmiştim..benim tanıdığım fb çok sonradan gelir hisselere...galiba onun nici fenerli idi diye hatırlıyorum..hayrını gör dostum...umarım hep birlikte kazanmaya devam ederiz..arz fiyatının sadece henüz %30 üzerindeyiz...diğer hisseler gibi bir kaç kat çıkmış değiliz..çıkmak için her türlü şartımız uygun...gerisi de sabır ve nasip işidir diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Bu başlığı şu anda 90 kişi okumaktadır. (8 üye ve 82 ziyaretçi)

keko, ALACALI+, alamut1+, fb_06, kartopu, kwon3+, riva, SALİH+

forum cıvıl cıvıl...tüm dostlara bu çıkışlar hayırlı uğurlu olsun...durmak yok yola devam...

6. evet şimdilik biz de kilit attık..tekrardan hayırlı uğurlu olsun...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    evet şimdilik biz de kilit attık..tekrardan hayırlı uğurlu olsun...
    derken bozmuş...umarım buralarda maliyet yaptıktan sonra tekrardan tavan olur..

8. Yine bi uyarı atışı şart oldu
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 73/339 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •