Sayfa 287/338 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Herkes yeni halka arz olan hisselere üşüşüyor onlarda da kısa zamanda yüksek primler oluştu bakalım bu arada cw de iyi direniyor
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Gelmişken bir iki şey daha yazayım fiyat düzelmesine endeksten önce başlayan hisseler var bunlar ara formasyonlarını daha erken tapamlayıp yollarına devam edecekler ayrıca Yunanistan ve libyayı vuran Bi fırtına var sırada mısır var diyorlar libyada yapısal yıkım çok fazla limanlara yakın üretim yapan ihracatı güçlü çimento firmaları ve konteynır yapımında kullanılan panel üretimi yapan firmalara iş düşer diye düşünüyorum cw de endeks burnunu kaldırdığında ilk tepki verecek firmalardan biri birde bişey daha söyliyeyim yeni halka arz olan enerji firmalarına çok itibar etmemeli üretici firma olmadıkları sürece
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Gelmişken bir iki şey daha yazayım fiyat düzelmesine endeksten önce başlayan hisseler var bunlar ara formasyonlarını daha erken tapamlayıp yollarına devam edecekler ayrıca Yunanistan ve libyayı vuran Bi fırtına var sırada mısır var diyorlar libyada yapısal yıkım çok fazla limanlara yakın üretim yapan ihracatı güçlü çimento firmaları ve konteynır yapımında kullanılan panel üretimi yapan firmalara iş düşer diye düşünüyorum cw de endeks burnunu kaldırdığında ilk tepki verecek firmalardan biri birde bişey daha söyliyeyim yeni halka arz olan enerji firmalarına çok itibar etmemeli üretici firma olmadıkları sürece
    CW de kesinlikle cok muthis bir haber gelecek, daha once bu sekil bir hareketi Astorda tahmin ettim

Surekli artiyor , kimse piyasa dinamikleri demesin, oyle degil Turkiyede , son 2-3 aydir Cw %100 yakin cikti
    birileri , piaysa , iyi-kotu demeden aliyor azar azar .. bence bomba etkisi yaratacak KAP yakinda patlar

benzer hareketi KONTR ve GESAN da bekliyorum ama onlar daha yavas gidiyor

Astor demistim, hic sebebpsiz, temelsiz boyuna yukseldi , v een sonundada bombayi patlatip, 1,5 milyar TL ihaleyi duyurdu
    benim nazarimda 5 para etmez bir sirket , asla guvenmem , ama olaya sadece Kar etmek olarak bakan icin guzel kazandirdi

Astorun piyasa degeri Koc holdinge deger ,,, eder mi etmez mi piyasa karar verecek .. insallah cok canlar yanar
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Cwene günlük takip ettiğim kanal güncel görünümü..

Daha önce bıraktığı gap,kanal destegi,daha önceki fibo direnci (şuan destegi) ve ema13 35x civarlarında.Burası önemli destek bölgesi.Buralardan tepki gelirse yukselis ivmesini devam ettirir diye düşünüyorum.Tabi endeksin durumu da belirleyici olacaktır..

Bakalım hayırlısı sabırla beklemeye devam..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Cwene günlük kanal ve ortalamlar güncel görünümü..

En düşük 345 test edilmiş.Dunku kapanisla şuanki görünümü kanalın içinde kanal destegi 359/360 bugünkü kapanis önemli.Uzerinde kalabilirse kanalın orta bandına doğru yukselis devam edebilir..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5. Ortalamalar grafikte çıkmamış güncel görünümü tekrar iletiyorum..

6. Ayranimizi endeksle birlikte döktüler bugün..

7. KAP: CWENE [ ] CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1194651
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2023-09-13

Şirketimiz ile müşterimiz olan Samsun Makina Sanayi Anonim Şirketi arasında, şirketimizin üretmiş olduğu 575 Wp güneş paneli ürünü için toplamda KDV hariç 1.666.925,00 USD (BirmilyonaltıyüzaltmışaltıbindokuzyüzyirmibeşAmer ikanDoları) (Sözleşme imza tarihi itibariyle bu tutar, TCMB Döviz alış TL/USD kuru ile KDV hariç toplam 44.844.283,12' dir.)tutarında ürün satışı konusunda anlaşma sağlanmıştır. Satışa istinaden %20 oranındaki avans ödemesi 30 Eylül 2023 tarihine kadar şirketimize yapılacak olup söz konusu ürünlerin teslimatının 2024 yılının ilk çeyreği içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

https://www.tradingview.com/x/Bb71uJhy/ burdan döner diye düşünüyorum.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Sayfa 287/338 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •