Sayfa 177/338 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Tarık baskan portföy yöneticilerini cagirmis., La böyle patronu sevmeyen ölsün
    Bence olumlu bir durum bu... Umarım kendilerini ifade etme konusunda bu şekilde devam ederler...

2. Geriden gelerek yorumları okuyorum ama çok kısa vade yorumlar var. Açıkçası genel olarak halka arzdan alalım 10 kat kazanalım şeklinde bakılmış. Ama artık o furya yok. Çünkü halka arzlar eşit dağıtım olarak yapılıyor...
    Hissenin biraz toplanması gerekli..Sonra zaten hareketi yaparlar.. Ama bence biraz dinlenmesi lazım...

3. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Konu dışı olacak ama, ege veya akdeniz de orta halli bir insanın yaşam süreceği, tatil beldelerine yakın yokluk görmeyeceği emeklilik hayatının güzel şekilde süreceği il ve ilçeler nelerdir?

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. olumlu ve olumsuz tüm fikirler değerlidir dostlar...burada beyin cimnastiği yapıyoruz ve en doğrusunu bulmaya çalışıyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

günaydın iyi haftalar bol kazançlar.. yeotek 43m usd ile tavan açıyor bakalım neler olacak sektırdeki diger hisseler iyi umarım bizede faydası olur iyi kapatmadık iyi de açmadık
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 177/338 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •