Sayfa 182/338 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ıkı gundur halkbanktan malı alan bırılerı var kım acep bunlar,hafta sonu şirkete yapılan ziyarettekı foncular mı ???
    acaba şirket ziyaretinde neler anlatıldı ?? çok merak ediyorum...twiteerda geziye katılan kimler var ?? gezi ile ilgili bilgiler var mı acaba ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    acaba şirket ziyaretinde neler anlatıldı ?? çok merak ediyorum...twiteerda geziye katılan kimler var ?? gezi ile ilgili bilgiler var mı acaba ??
    Hafta sonu fon temsilcilerine şirketi gezdirmişti patron ,,içerik paylaşılmadı bildiğim kadarıyla !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Adam sunumda kocaman Almanya haritasını gösteriyordu. 14-16 Almanya fuarı var , patron Almanya'da yıllarca sektörde çalışmış ve tr de risk alıp fabrika kurmuş biri.
    Şöyle yuz milyon Euro vb gibi bir sipariş gelse yada stratejik ortaklık haberi yoksa dolaşımdaki malın yüzde 2 sini halk yatırım delimi dürttüde 2 günde aldı.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Adam sunumda kocaman Almanya haritasını gösteriyordu. 14-16 Almanya fuarı var , patron Almanya'da yıllarca sektörde çalışmış ve tr de risk alıp fabrika kurmuş biri.
    Şöyle yuz milyon Euro vb gibi bir sipariş gelse yada stratejik ortaklık haberi yoksa dolaşımdaki malın yüzde 2 sini halk yatırım delimi dürttüde 2 günde aldı.
    alb ve a1 de sagolsunlar bugun satışa gelmediler. bugunde vermezler ise orta vadeci desek biraz daha hafifleriz yukarı giderken
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

165 üzeri olsun bizim olsun bugün
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Adam sunumda kocaman Almanya haritasını gösteriyordu. 14-16 Almanya fuarı var , patron Almanya'da yıllarca sektörde çalışmış ve tr de risk alıp fabrika kurmuş biri.
    bu kadar mal almışlarsa önümüz açıktır...bizden daha çok şey biliyorlar demektir... biz bir kaç bin lot alırken bile defalarca düşünürken onlar yüzbinlerce lot mal alıyorlar...kimse boş yere kendini riske atmaz....güzel beklentiler olmalı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    sektoru muthis , ama ulkemizin malum belirsizliklerinden dolayi , heba oluyor guzelim sirket,
    patron acilen avrupada satis -pazarlama kanali olusturmali, her ihaleye teklif vermeli, mallari avrupa piyasasinda dolasmali ki reputasyonu olsun

yaziktir, boyle guzide sirketlerimiz turkiyede 600-700 bin dolarlik ihaleler pesinde, bu ne yahuu??

alsana soyle 30-40 milyon dolarlik almanyadan , danimarkadan ihale
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    sektoru muthis , ama ulkemizin malum belirsizliklerinden dolayi , heba oluyor guzelim sirket,
    patron acilen avrupada satis -pazarlama kanali olusturmali, her ihaleye teklif vermeli, mallari avrupa piyasasinda dolasmali ki reputasyonu olsun

yaziktir, boyle guzide sirketlerimiz turkiyede 600-700 bin dolarlik ihaleler pesinde, bu ne yahuu??

alsana soyle 30-40 milyon dolarlik almanyadan , danimarkadan ihale
    almanya da bizim şirket çok güçlüymüş...ürünleri ciddi talep görüyor...almanyada da sık sık fuarlar oluyor...güzel işler kapacaklardır...

Sayfa 182/338 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •