Sayfa 185/338 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Adamlar tek tek lot sayiyorlar haninoyle böyle değil , dışardan gelipde 500-1000 lot bile alan olsa silkelemeden gitmiyor tahta.
    Kaç gündür yapmadık fantazi bırakmadılar srtik bı salsinlar tahtayı.
    Dünya Bankası deli gibi para gönderdi gene belediyelere temiz enerji için, bütün haberler bize yarıyor.
    gönderilen dünya bankası parası 450 milyon dolar..bu da yaklaşık 10 milyar tl eder....bir ges te maliyetlerin %74 ünü panelin oluşturduğunu hatırlıyorum (gesandan öyle aklımda kalmış... ) buda yaklaşık 7 milyar tl lik panel satılacak demektir...var olan işlere ekstradan da bu işler eklenecek...sektöre ciddi bir para enjekte oluyor....

sektör her yıl bir kaç kat büyüyor..gelen bilançolardan da bunu görebileceğiz...kısacası sektörün işleri çok iyi...önü açık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Halk yatırım kimdir ya mübarek selam vermesi 300 bin lot adam tahtanın yüzde 1 ini alipda geliyor sabah sabah.
    Kaç gün oldu topla topla manyak mal çekti piyasadan hemde maliyeti buralar.

3. son oluşan düzeltmeden sonra 177 zirvelerimizi geçersek soluğu 200 lerde alırız... bu çıkışlara rağmen hala arz fiyatının çok az üzerindeyiz...malum benzer hisseler 2-5 kat çıkış yaptılar....bu yönüyle olası endeks düşüşlerinde bizim riskimiz de daha düşük...zaten bu yüzdendir ki son endeks düşüşlerinde belli bir noktadan sonra çok direnebildik...hem bu yönü hem de düşük sermayesi hem de düşük halka açıklık oranı beni buraya çekmişti..bakalım nasibimizde neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Halk yatırım kimdir ya mübarek selam vermesi 300 bin lot adam tahtanın yüzde 1 ini alipda geliyor sabah sabah.
    Kaç gün oldu topla topla manyak mal çekti piyasadan hemde maliyeti buralar.
    inan dostum bu borsada para babaları temelcilerdir...benim bu güne kadar tanıdığım en büyük para babası sermayesi 100-120 milyona ulaşmış biriydi...bu kişi de temelcilikten gelmeydi...gözü pekti..inandığı hisselere çok sert alışlar yapıyordu...tahminlerime göre buradan alan biri de bu özelikte biri olmalı...iyi kazanmıştır...şirketi iyi tahlil etmiştir..ve güvenmiştir....buraları ucuz görmüştür...

5. Halk yatırım genelde fonlara toplar.

6. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8. Sanırım patron şu an full almanca İngilizce konuşuyor münihte
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 185/338 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz