Sayfa 194/338 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Siz haklısınız toplamda 30 milyon lot var ama hepsi dolaşımda değil dolaşımda olmayan 1.2 küsür m lot var qnb de onu es geçiyorsunuz sadece. https://www.hizliresim.com/j6i3xid
    Hımm Ok. Şimdi netleşti QNB yi atlamışım...
    Teşekkürler..

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hımm Ok. Şimdi netleşti QNB yi atlamışım...
    Teşekkürler..
    Bol kazançlar

3. 1.3 milyon tarık baskanda var onu öyle kolay satmaz başkan.
    Kucuklerde mal kalmadı bu hafta, topla babam topla helal olsun tahtaciya milleti alistirdi al sata millet komple cikti gitti ohh beeeeee

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    beyler islem hacminde SISE ile ayniyiz 880 milyon, bu normal mi ?
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    bir ara cwene miydi yoksa sektörden başka bir hisse miydi hatırlayamadım en yüksek işlem hacmini yapıyordu...tüm bist 30 hisselerini bile geçmişti...sektör popüler ve yüksek talep görüyor...her yıl katlamalı büyüyorlar...ben normal görüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bu gün 180 leri görmeyi ummuştum..şimdi verilere baktığımda en yüksek 184 ü gördüğümüze şahit oluyorum...maşALLAH diyorum...artık şu 170 lerden kurtulalım.... 180 ler göz zevkimizi artırır...biraz da buna alıştıktan sonra 200 leri umuyorum...tüm ortaklara başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Yukarıda tarihi zirveyi güçlü hacimle kırmak gerek demiştim.. O yüzden hacimin yüksek olması normal...
    Kapanış çok önemli. Hacimde umarım daha da artar .

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir ara cwene miydi yoksa sektörden başka bir hisse miydi hatırlayamadım en yüksek işlem hacmini yapıyordu...tüm bist 30 hisselerini bile geçmişti...sektör popüler ve yüksek talep görüyor...her yıl katlamalı büyüyorlar...ben normal görüyorum...
    astordu o

Sayfa 194/338 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •