Sayfa 196/338 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. borsada her zaman dirençler ,geçildikten sonra destek görevi görür...şu anda 177 leri test ediyoruz...umuyorum ki buradan destek alıp tekrardan 180 lerin üzerine atsın...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Keko artık bu hısselerı yüksek piyasa degerınden halka arz edıyorlar , bunlar da ekmek miktarı kısıtlı, bırakacağı marjlar sınırlı en babası gıtsın 45/50 milyar pıyasa değerını görsün hepsı bukadar ötesı çok zor, bıze 1e 10 ,20 yapacak gesan gıbı senetler lazım , daha küçük daha bebek , beşiğini sallayabıleceğimiz ,ağlarsa emzık vereceğimiz ,, bu alanda çalışmamız lazım !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko full cwene mı oldun ne yaptın , başka yerde yoksun
    başka yerde yazmıyorum...enerjileri seviyorum...gesadan dolayı bağımlılık yaptı...bu arada iki adet hisseme kıydım...onları gram altına çevirdim..seçimlerden önce gram altın bozmuştum...hisselerden kar edince çocuklarımın hakkı olan gram altınları tekrardan yerine koydum..

aldığım gram altın yatırım amacıyla değildir...sadece ileride evlenecek çocuklarımın ihtiyacı içindir...yani ölü bir yatırım olacak ama yapacak bir şey yok...bizim doğuda altın olmadan evlilikler olmuyor...mecbur aldım...

bozduğum hisselerim oyakc ve ısdmr idi...geçen haftaya göre yüzde 10 a yakın düştüler ...çarşamba günü oyakc yi 40,00 dan ,ısdmr i de 34,50 ortalama ile sattım..şu anda elimde sadece cwene, vbtyz ve toaso kaldı...bakalım nasipte neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. diğer hisselerimin forumunda nedense yazmak istemiyorum...enerjiler bir çeşit yuvam oldu...bilgi ve tecrübelerimi burada paylaşmak istiyorum...

5. Borsa | Güncelleme

#Cwene günün şampiyonu Tavan isteyen dostlar vardı, piyasa biraz toparlansa gelecek gibi.
    #Ykbnk | #Isctr | #Garan bankalarda bozulma yok, tatile cumadan girdiler gibi oldu sadece. Hareketsizlik hakim.
    #Bimas 165 üzerinde tam da beklediğimiz hareket
    #Astor ve #Eupwr için de sıradan gün. Astor 52 TL altı kapatmasa iyi olur. Europower bekliyoruz zaten.
    #Thyao ve #Pgsus da sıfıra yakın hareket ediyorlar bugün. Devam.
    #Alfas 445 TL üzeri kapanış lazım momentum için.
    #Mgros 200 geçildi. x2 yapacak heralde ilk verdiğimiz yerden
    #Kchol 99 TL altı kapatmaması iyi olur.

Bugün hisseler tutunsun yeterli, bist100 de satış yeme havası var biraz.
    Dün güçlüydü, bugün çok zayıf. Günü böyle kapatmaya razıyım.

#Sasa'daki düşüşlerin ise hala alım fırsatı olduğunu düşünüyorum. Kendi kararınızla tabi.
    #Tcell iki direnç var: 39.00 ve 40.80. Geçenlerde yaptığı hareketi ilk dirençten döndü, bu kez ikinciyi hedeflemek isteyebilir.
    #Eregl milimetrik ret yedi. 37.25 üzerine atmasını istiyoruz. Yükselen trend üstü.
    #Hekts 30.60'tan çok iyi yükseliş onayı aldı, videoda göstereceğim
    #Toaso'dan 228 TL üzeri kapanışlarda #Froto performansı bekliyorum açıkçası. Benzer görünümler. Froto'nun düzeltmesi bitince yola devam edecektir. Güçlü desteği 600 TL.
    #Dokta bir dostun önerisi ile paylaşmıştık, dün direnç üzeri kapanış yaptı. Bugün de tavana kadar uzandı.

6. Fiiler tepişti çimenler ezildi iş yatırım 400 bin lotu çıktı bugün normalde geberse satmazdı o malı ama demekki 177 leri sevdi paşam bu 177 ortalama ile malı devretti bofaya. Bu kadar yüklü malı ağalar normalde geberse alamazdı da olan bize oldu arkadaş bir 180 üstü kapanış görseydik ne vardı.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko artık bu hısselerı yüksek piyasa degerınden halka arz edıyorlar , bunlar da ekmek miktarı kısıtlı, bırakacağı marjlar sınırlı en babası gıtsın 45/50 milyar pıyasa değerını görsün hepsı bukadar ötesı çok zor, bıze 1e 10 ,20 yapacak gesan gıbı senetler lazım , daha küçük daha bebek , beşiğini sallayabıleceğimiz ,ağlarsa emzık vereceğimiz ,, bu alanda çalışmamız lazım !!!
    sektörü agresif büyüyor dostum..cwene de aldığı araziler ve fabrikalar ortada...hedefleri büyüktür ve agresif büyüme isteğindedir...bu şekilde büyüme hiç bir sektörde yok...cwne nin fiyatı 120 lerde iken de buna benzer şeyler söylemiştin dostum...ama görüyorsun ki çıkışına devam ediyor...toplama olgunlaştıkça ve yatırımları da arttıkça çıkışı da ivmelenecektir...arzdan gelen naktin çoğu hala kasada duruyor...bu günkü ortamda bu parayı %40-50 faiz ile verse bile yılda 500 milyon kar yapabilir...tabi gönlümüz yatırım yapıp büyümesinden yana..bu potansiyelinin olduğuna inanıyorum ki hala buradayım..

8. kwon dostum hatırlarsan sen gesanda 100 tl yi bile çok görüyordun...yanlış hatırlamıyorsam hedefin 100 tl idi...ama sonradan gördük ki gesan ta 340 lara kadar çıkabildi...bu gün ben yenilenebilir enerji sektörü haricinde hiç bir sektörde her yıl katlamalı büyüme potansiyeli göremiyorum...böyle bir sektör veya şirket varsa ben ona bebek diyebilirim...şahsen ben henüz göremedim..

Sayfa 196/338 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •