Sayfa 220/338 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Birde bunun üstüne Bi kap gelse
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Kap kap kap kap ekmek aslanın ağzında kapabilirsen
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. bence yarın faiz kararı ne olursa olsun endeksi yukarı çekerler...beklenti gerçekleşti ayağına...çünkü bence bir çok kurum zaten içeriden bilgiyi almıştır ve faiz kararını biliyorlardır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bence yarın faiz kararı ne olursa olsun endeksi yukarı çekerler...beklenti gerçekleşti ayağına...çünkü bence bir çok kurum zaten içeriden bilgiyi almıştır ve faiz kararını biliyorlardır...
    Bayramda 6 gün faiz yememek için kredili işlemi olanlar yarın kapatmalı abi yarın son gün. Salı takas yarım gün oldugunndan cuma kredili malını satan olsada 6 gün faiz yiyecek ki o faiz şuan yüzde 35-40 dan hesaplaniyor yani yüklü kredili mali olana cok büyük bir maliyet.
    Yani yarın merkezin kararından daha çok kredili işlemi olanların kapanışı damga vuracak endekse ha yarından sonra kredili mali olup satsalarda hiçbir anlamı olmayacak yani cuma ptesi salı sıkıntı yok ancak Perşembe kredili işlemi olanlar için son gün

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bayramda 6 gün faiz yememek için kredili işlemi olanlar yarın kapatmalı abi yarın son gün. Salı takas yarım gün oldugunndan cuma kredili malını satan olsada 6 gün faiz yiyecek ki o faiz şuan yüzde 35-40 dan hesaplaniyor yani yüklü kredili mali olana cok büyük bir maliyet.
    Yani yarın merkezin kararından daha çok kredili işlemi olanların kapanışı damga vuracak endekse ha yarından sonra kredili mali olup satsalarda hiçbir anlamı olmayacak yani cuma ptesi salı sıkıntı yok ancak Perşembe kredili işlemi olanlar için son gün
    Kredili işlemi olanlar son güne bırakır mı bu riski alırlar mı bilmiyorum, yani çoktan çoğu kapatmış olabilir. Hiç kredili işlem yapmadığım için oi işlemin püf noktalarını bilmiyorum, belki son gün de işlem yapıp kar maksimizasyonu yapmak daha mantıklıdır

6. Kredililer son güne kalmaz . Çoğu kapatmıştır
    Zaten düşen endekste bir de belirsiz bir faiz arttırımı riskine girmezler diye düşünüyorum...

7. Yarın işte kredililer.son günemi bıraktı yoksa bırakmadı mi yarın belli olacak yarın su düşüş işi bitsinde artık gerisi çok önemli değil.

8. Pazartesi Citi 636.000 lot satmış. Satmaya da devam ediyor olabilir. Salı nın satışını da yarın net görürüz..
    Baskının sebebi bu ..Elinde zaten 1.5 milyon lot vardı ...Allah tan fazla malı yok..
    Qnb alıma devam ediyor
    Son düzenleme : emregunes; 21-06-2023 saat: 23:53.

Sayfa 220/338 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •