Sayfa 178/338 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    günaydın iyi haftalar bol kazançlar.. yeotek 43m usd ile tavan açıyor bakalım neler olacak sektırdeki diger hisseler iyi umarım bizede faydası olur iyi kapatmadık iyi de açmadık
    sektörden biri muhakak güzel bir kap atıyor...umuyorum tüm sektör olumlu etkilenir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bu deniz yatırımda ceza yiyen vatandaşın mallarinami çöktü aracı kurum, normalde ceza yerse kredili işlemde varsa krediyi kapaması için, kalan mallarini zorla satar aracı kurum.
    Sabah sabah deniz yatırım bizim tahtada ana satıcı.

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bu deniz yatırımda ceza yiyen vatandaşın mallarinami çöktü aracı kurum, normalde ceza yerse kredili işlemde varsa krediyi kapaması için, kalan mallarini zorla satar aracı kurum.
    Sabah sabah deniz yatırım bizim tahtada ana satıcı.
    çok var mı elinde acaba ?? malları bitsin önümüz açılsın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok var mı elinde acaba ?? malları bitsin önümüz açılsın..
    Denizin 1.6 milyon lot mali var tahtada ama ceza yiyen vatandaşın ana tahtası alfas olduğunda atıyorum bizde 80-100 bin lotu vardır, aracı kurumda yüksek kredili işlemi varsa kurum malını satar iş biter.
    Sabah sabah 65 bin lot civarı denizden satış geldi ve bofa 155 TL den o malı aldı paketledi.
    Bu tabi sadece bir varsayım ama bakalım öğleden sonra net belli olur durum.
    Ha 65 bin lot için tahta dusermi valla düşer bakmayin 11 lot 11 lot ky den mal çeken adamlar için hazır paket 65 bin lot iyi miktar.

5. 176 dan beri bir haftadır satış var

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sektörden biri muhakak güzel bir kap atıyor...umuyorum tüm sektör olumlu etkilenir...
    valla keko sabırla bekleyeceğiz mecburen piyasa yapıcı ya da yapıcılar U50 de olan hisselerde keyifleri tıkırında ee bizim hisselerde kaçmıyor zaten onlar olmadan gitmiyor..

bekleyeceğiz sıramızı ama çokta salmasını istemiyorum gerek yok )
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    valla keko sabırla bekleyeceğiz mecburen piyasa yapıcı ya da yapıcılar U50 de olan hisselerde keyifleri tıkırında ee bizim hisselerde kaçmıyor zaten onlar olmadan gitmiyor..

bekleyeceğiz sıramızı ama çokta salmasını istemiyorum gerek yok )
    valla ben de sabır ediyorum...umuyorum ki dayanırız...sağlam dururken bir de üzerine güzel bir kap gelirse bu sıkıntılı günleri atlatırız...biz alıştık düzeltmelere...hissemiz hala bakir...

deniz satıyor karda bankof alıyor karda ) güzel tahta yapıyorlar bizede izlemek düşüyor
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 178/338 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •