Sayfa 184/338 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. 2010 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren üretim ve hizmet firması CW
    Enerji, 2023 yılının ilk yarısı itibarıyla kurulumu tamamlanmış olacak 500 MWp yeni hattın da devreye
    girmesiyle birlikte yıllık 1.800 MWp güneş paneli üretim kapasitesine ulaşmıştır.
    CW Enerji, hücre mimarisinde multi-busbar hücre teknolojisiyle kullanıcıların ihtiyaçlarına
    yönelik panel üretimi yapmaktadır. Multi-busbar teknolojisi, panellerde hem optik hem de
    elektriksel kayıpları en aza indirerek güneş panellerinin verimliliğini arttırmaktadır.
    Fotovoltaik teknolojisinin geldiği son noktaya bakıldığında, hücre boyutları 166 mm, 182 mm ve
    210 mm olmak üzere yeni boyutlara ulaşmıştır. CW Enerji; 2022 yılı itibariyle maksimum 675 Wp
    güç çıkışına sahip Multi-busbar ve 210 mm hücre yapısına sahip 12 busbar güneş panellerinin
    üretimini gerçekleştirmektedir.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. CW Enerji tarafından üretilen güneş panellerine Şirket tarafından 12 yıl ürün garantisi ve 30 yıl
    performans garantisi verilmekte olup, söz konusu paneller aynı zamanda ürün sorumluluk sigortası
    ile sigortalanmaktadır.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. devamı yarın arkadaşlar...bu paylaşımlarım şirketi daha iyi tanıma babındadır...ileride kendi yorumlarımı da ekleyerek bir gelecek prejeksiyonu yapmaya çalışacağım....bakalım ortaya neler çıkacak ??

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir kesit daha...cwenenin kendine ait ges santralleri de var dostlar...bu geslerinden ürettiği elektrik miktarı şu şekildeymiş...

Şirket’in MW üretim değerleri sırasıyla
    31.12.2021, 31.12.2022 ve 31.03.2023
    tarihlerinde sona eren dönemler itibarıyla
    sırasıyla 268 MW, 568 MW ve 275 MW
    olarak gerçekleşmişti

daha bu yılın ilk üç ayında 275 MW elektrik üretmiştir..bu miktar geçen yılın tüm üretiminin yarısına ulaşmış...önceki yılın tümünden de fazla olmuş..
    ah be keko ben okudumda geldim ) hele de şu gesanda gol yemeyip gelse idim iyi olacaktı
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    ah be keko ben okudumda geldim ) hele de şu gesanda gol yemeyip gelse idim iyi olacaktı
    ben bu aralar çok tembelim..ödevimi hiç yapmıyorum.. gesandan kazanınca iyicene tembelleştim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben bu aralar çok tembelim..ödevimi hiç yapmıyorum.. gesandan kazanınca iyicene tembelleştim...

Dostum bu arada SMRTG bakiyormusun ? hic inceledin mi ?
    ufak saniyordum ama onlarda baya aktif ,ve iyi isler aliyolar

cok az bir miktar aldim ama nakit gelirse onuda alirim
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Dostum bu arada SMRTG bakiyormusun ? hic inceledin mi ?
    ufak saniyordum ama onlarda baya aktif ,ve iyi isler aliyolar

cok az bir miktar aldim ama nakit gelirse onuda alirim
    inan dostum hiç bakmadım...üzerimde inanılmaz bir rehavet ve tembellik var...nedeni nedir bilmiyorum...bir iki ay önce bir dostum bir hisse söylemişti incele , almak iyidir demişti de hiç incelememiştim...sonradan baktığımda iki kat gitmişti...her türlü fikre saygı duymak lazım..başarının anahtarı çok araştırmaktan geçiyor....cwene kaç aydır elimde ama bir kere olsun yatırımcı ilişkilerini aramadım daha...normalde çok arardım...

8. Adamlar tek tek lot sayiyorlar haninoyle böyle değil , dışardan gelipde 500-1000 lot bile alan olsa silkelemeden gitmiyor tahta.
    Kaç gündür yapmadık fantazi bırakmadılar srtik bı salsinlar tahtayı.
    Dünya Bankası deli gibi para gönderdi gene belediyelere temiz enerji için, bütün haberler bize yarıyor.

Sayfa 184/338 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •