Sayfa 187/338 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    hep aynı kurumlar birbirlerine devrediyorlar malı kanımca topluyor
    ziraat ile vakıfın satışları ne zaman bitecek bakalım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Hay yapacakları ise ama ne, üç kuruş için güzelim tahtayı hiç ediyorlar. Ky silkelenmis diğer alıcı yok nerdeyse ula sursene tahtayı be arkadas neyi bekliyorlar daha.
    300 bin lot al sat 1 milyon TL kazansa ne ya 50 bin dolar etmiyor o para ya o paraya doğru düzgün ikinci el araba bile alamazsın

3. Hep borsaya giren nakit BIST 30 hisselerine giriyor diyorduk... BIST 30 hisseleri biraz durulursa bize olan ilgi artar diyorduk..bu gün tam da bu yaşanıyor görünüyor..BIST ekside ama cwene agresif ve istekli..ilginç ki diğer sektör hisselerimden de pozitif ayrismisiz...buda bizim çok da prim yapmadığımizi gösteriyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Patron üçüncü viteste de piyasa pek anlamamış sanırsam
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. Halk satıyor bankof alıyor yarın halk alır bankof satar

6. Yeterince toplayamadi al sata teşvik ediyor.seans sonunda salıyor.

7. KAP: CWENE [ ] CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1158771
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-06-14
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz ile AB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında imzalanan 19.12.2022 Tarihli ve 1.698.000,00 USD (BirmilyonaltıyüzdoksansekizbinAmerikanDoları) toplam bedelli Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliğine Uygun Güneş Enerjisi Santrali Projesi İş/Hizmet Sözleşmesine konu; 1.830 KWe kurulu güce sahip Balıkesir ilinde yer alan GES projesinin kabulü yapılarak devreye alınmış ve santral elektrik üretimine başlamıştır. Şirketimize, toplam sözleşme bedelinin 1.463.100,00 USD kısmı sözleşme süresi içerisinde hak ediş usulüne göre ödenmiş olup kalan 234.900,00 USD tutarındaki ödeme, imzalanmış olan sözleşmeye istinaden proje kabulünden itibaren beş gün içerisinde yapılacaktır.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: CWENE [ ] CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1158771
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-06-14
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz ile AB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında imzalanan 19.12.2022 Tarihli ve 1.698.000,00 USD (BirmilyonaltıyüzdoksansekizbinAmerikanDoları) toplam bedelli Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliğine Uygun Güneş Enerjisi Santrali Projesi İş/Hizmet Sözleşmesine konu; 1.830 KWe kurulu güce sahip Balıkesir ilinde yer alan GES projesinin kabulü yapılarak devreye alınmış ve santral elektrik üretimine başlamıştır. Şirketimize, toplam sözleşme bedelinin 1.463.100,00 USD kısmı sözleşme süresi içerisinde hak ediş usulüne göre ödenmiş olup kalan 234.900,00 USD tutarındaki ödeme, imzalanmış olan sözleşmeye istinaden proje kabulünden itibaren beş gün içerisinde yapılacaktır.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.
    Bu kap haberi cwenenin de tıpkı gesan gibi tahhaut işlerini (GES alanında) gösteriyor...

Bu kap aynı zamanda AB bin projelerini rahatlıkla alıp başarılı sonuçlandırdığini ve ücretini de sorunsuz tahsil ettiğini gösteriyor...

Malum AB ülkemizde yenilenebilir enerji projelerine 450 milyon dolar ayırdığını dünkü haberlerden öğrenmiştik...cwene bu kap ile 450 milyon dolarlık pastadan pay alabileceğinin işaretlerini veriyor....prestij kokan bir kap bu...tabi anlayana..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 187/338 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •