Sayfa 188/338 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu kap haberi cwenenin de tıpkı gesan gibi tahhaut işlerini (GES alanında) gösteriyor...

Bu kap aynı zamanda AB bin projelerini rahatlıkla alıp başarılı sonuçlandırdığini ve ücretini de sorunsuz tahsil ettiğini gösteriyor...

Malum AB ülkemizde yenilenebilir enerji projelerine 450 milyon dolar ayırdığını dünkü haberlerden öğrenmiştik...cwene bu kap ile 450 milyon dolarlık pastadan pay alabileceğinin işaretlerini veriyor....prestij kokan bir kap bu...tabi anlayana..
    AB isim benzerliği
    yumurtacılarmış

2. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    AB isim benzerliği
    yumurtacılarmış
    Yolda giderken bakmıştım...çok da dikkatli okumamıştım... horozlar yılda bir kere yumurtlarmis derler...galiba bir yumurtayı da biz yaptık...kusura bakmayın arkadaşlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yumurtlarmis olsak bile bu haber gerçek...piyasa panellerini sektördeki belli sirketlerden alacaktır..sonuçta sektöre ekstra bir nakit girişi olacaktır..GES lerin kullanım alanı çok genişliyor..cwenenin güzel ürünleri var...bu pastadan iyi pay alacağına inanıyorum..

Dünkü direniş çok güzeldi...umuyorum ki artık 200 leri hedef yaparız...gesanda iken 100 leri çok beklemiştik.. orayı gördükten sonrada 200_300 dedik Mayıs ayına kadar ...ama aylar önce hedefe ulaşmış idik...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Halk satıyor bankof alıyor yarın halk alır bankof satar
    Evet işte böyle olmalı

6. Devir daim sistemi kurmuş tahtacı, arada dökülen ky bin bütün malını alıyor ve tek tek lot sayiyor adamlar.
    Patron izin verse brutede sokarlar tahtayı ama patron izin vermez hoşuna gitmez.
    Neyse böyle devam bir yerde ya şu büyük kap gelecek yada bu ay şu memur emekli zam işi bitsin o kallavi elektrik zammı gelecek iki şekilde cw ye yariycak.

7. Ky den fena mal alıyorlar diğer kısım çok satıcılı.

Sayfa 188/338 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •