Sayfa 193/338 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Ky den topla topla bitmedi mübarek 1 haftadır indir kaldır halk ve bofa iki ayaktan al sat al sat çektiler milyon lotu.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Ky den topla topla bitmedi mübarek 1 haftadır indir kaldır halk ve bofa iki ayaktan al sat al sat çektiler milyon lotu.
    bankofta alım tarafına geçti en iyi 2. alıcı bu arada bankof takasında 3 günde 830bin lot oldu bakalım hala virman gitmedi ne yapacak..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    panel hammadde fiyatlarındaki gerilemenin karlılık ları artıracagı yönunde yazılar var kuşlu sıtede...
    doğrudur dostum....özelikle silikon hammaddesinde fiyatlar çok düştü dediler...dünyanın en büyük çinli panel üreticisi fiyatlarını bu nedenler ile %30 aşağı çekmişti...ama bizim ülkemizde fiyatlar hiç bir zaman inmez... buda panel üreticilerinin net kar marjını patlatır...ikinci ve üçüncü çeyrek bilançoları süpriz olacak...sektör şirketleri kimsenin tahmin etmediği süpriz karlar gönderebilirler...bekleyip görmek lazım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Güzel kap...sektörde sürekli supriz kap potansiyeli var..bu gün 175 e kadar maliyetli bir yol açıldı...yarın bu maliyetli kısmı çabuk geçer diye düşünüyorum...177 deki direnci zirlayacagiz...temenni ediyorum ki geçelim ve 180 lervile tanışalım...
    dün gelen kap üzerine bu yorumu yapmıştım..gerçekten de kısa sürede 175,90 ları gördü...şu dakikada da 174,80 de...177 leri geçebilirsek ??? önümüz 200 tl ye kadar açılır...bakalım olacak mı ?? sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Normalde bu tarz en yüksek zirveleri düşük hacimli kırarsa tekrar satış gelebilir..
    O yüzden güçlü bir hacim ile olması önemli.

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Detaylar burada. 30 milyondur

Bir de link bırakayım..

https://www.getmidas.com/midasin-kul...uclari-p-20804

orada yazan toplam lot miktarı.. Dolaşımda olmayan lotları hesaba katıp toplam lottan çıkarmanız lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    orada yazan toplam lot miktarı.. Dolaşımda olmayan lotları hesaba katıp toplam lottan çıkarmanız lazım.

Şirketin toplam lot miktarı değil orada yazan. Pasta koydum , haber koydum...

Neyse sizi ikna edemeyeceğim sanırım.
    Ama bir kaynak verirseniz ben size ikna olurum...

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Detaylar burada. 30 milyondur

Bir de link bırakayım..

https://www.getmidas.com/midasin-kul...uclari-p-20804

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku

Şirketin toplam lot miktarı değil orada yazan. Pasta koydum , haber koydum...

Neyse sizi ikna edemeyeceğim sanırım.
    Ama bir kaynak verirseniz ben size ikna olurum...
    Siz haklısınız toplamda 30 milyon lot var ama hepsi dolaşımda değil dolaşımda olmayan 1.2 küsür m lot var qnb de onu es geçiyorsunuz sadece. https://www.hizliresim.com/j6i3xid

Sayfa 193/338 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •