Sayfa 197/338 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    borsada her zaman dirençler ,geçildikten sonra destek görevi görür...şu anda 177 leri test ediyoruz...umuyorum ki buradan destek alıp tekrardan 180 lerin üzerine atsın...
    hadi bakalım 175 lere kadar bile sarktık ,geçmişteki direncimizin artık destek olduğunu teyit ettik ve ardından da şu saatlerde 180 nin üzerine çıktık...umarım bu psikolojik seviyenin üzerinden bir kapanış yaparız.. gerçekten de 170 i görmekten bıktım...yenilik iyidir...180 ler de iyidir...bize artık 200 lerin kokusu gelecek...az kaldı..biraz daha sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 13,07,2022 tarihinde kwon dostumun özelden bana attığı mesajı onun izniyle paylaşmak istiyorum..biraz nostaji yapalım...

Keko arzla beraber bu hısse 100 TL yi dener yaz bır kenara yıl sonu bılanço ve panel fabrıkası haberlerı 150 TL ye görür not et dursun .

yalnız kwon dostumun hayalleri biraz küçük geldi..o tarihlerde ben 200-300 aralıkları diyordum...en geç mayıs-haziran aylarında...arzdan sonra gesan bölünmemiş haliyle 340 ları gördü... gesan bizim için bir efsane oldu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Çok güzel kapanış.
    Darısı dolar bazlı zirveyi kırmaya...

4. 181.80 kapanışımız oldu...oh be...psikolojik olarak çok rahatladık...artık 170 lerden ve özelikle de defalarca denemesine rağmen geçemediği 175-177 direncinden de kurtulduk...bu kapanış bize artık 200 lerin kapsını ardına kadar araladı....haftaya bir aksilik olmazsa artık 200 tl psikolojik seviyeyi test etmeye başlarız...hayırlı uğurlu olsun..

5. Allahhh takasa baktiniz mi ?
    377 bin lot çiti ye virmanlanmis, daha Perşembe cuma bofa alimlarida citiye giderse 1 milyon lota gelir yarabbiii sen biliyorsun mevzuyu aminnnn

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    13,07,2022 tarihinde kwon dostumun özelden bana attığı mesajı onun izniyle paylaşmak istiyorum..biraz nostaji yapalım...

Keko arzla beraber bu hısse 100 TL yi dener yaz bır kenara yıl sonu bılanço ve panel fabrıkası haberlerı 150 TL ye görür not et dursun .

yalnız kwon dostumun hayalleri biraz küçük geldi..o tarihlerde ben 200-300 aralıkları diyordum...en geç mayıs-haziran aylarında...arzdan sonra gesan bölünmemiş haliyle 340 ları gördü... gesan bizim için bir efsane oldu...
    Öyleydi be keko yeni bır gesan gelmez artık zor !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    13,07,2022 tarihinde kwon dostumun özelden bana attığı mesajı onun izniyle paylaşmak istiyorum..biraz nostaji yapalım...

Selamlar. Baktım kadro burada bende ufaktan geldim.
    Gesan da sayenizde bende sabırla bekledim fakat ben biraz fazla fazla bekledim ve açıkçası bunun cezasını da büyük oranda çektim sunu da anladım aslında uzun yatırımcı olmak her daim olmuyor aslında bunları biliyoruz fakat her defasında hiç olmamış gibi aynı şeyi yapıyoruz sanıırm. Zaman kısıtlı neyin ne olacağı belli değil iyi değerlendirmek lazım geçte olsa adım attık nasip artık bu arda gesanda Mehmet beyde burada sanırm kendisi tam bir takas analizcisi k selamlar

8.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Selamlar. Baktım kadro burada bende ufaktan geldim.
    Gesan da sayenizde bende sabırla bekledim fakat ben biraz fazla fazla bekledim ve açıkçası bunun cezasını da büyük oranda çektim sunu da anladım aslında uzun yatırımcı olmak her daim olmuyor aslında bunları biliyoruz fakat her defasında hiç olmamış gibi aynı şeyi yapıyoruz sanıırm. Zaman kısıtlı neyin ne olacağı belli değil iyi değerlendirmek lazım geçte olsa adım attık nasip artık bu arda gesanda Mehmet beyde burada sanırm kendisi tam bir takas analizcisi k selamlar
    Arkadaşlar aslında hisseler de insan gibidir..çocukluktan hızla büyüyüp gençliğe adım attığında heyecan ,sevinç ,umutlar ,hayaller en doruk noktasındadır..insan 30 lu yaşları geçtikten sonra evlenir çoluk çocuğa karışır..artık heyecan kalmaz durgunlasir,risk almayı sevmez ,gürültülü ortamlardan uzaklaşır...

Gesanda da çocukluk ve gençlik dönemi bitti...bu süreçte tam 15_20 kat büyüdü..artık heyecan da azaldı..gesan elbette büyümeye devam edecektir ama bu büyüme hızı ilk dönemler gibi olmayacaktır..

Bunun yerine yeni arz olmuş ,nakit bolluguna kavuşmuş ve yeni yatırımların ve buyumelerin heyecanına kapılmış cwene ve europower bence daha şansli olacaktır...ben daha az çıkmış cweneden yana tercihimi yaptım..risk daha düşük bence..potansiyel de yüksek görüyorum..

Sayfa 197/338 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •