Sayfa 208/338 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

bugün 174 üzeri kapatsın bizim olsun doldura doldura gidelim buraları
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    şuan 5 mayıstan beri bankofun elinde 440bin lot kalmış onu da satarsa yerler alım yaparlar herhalde bırakmazlar bu fiyatlardan daha gider yukarıdan alır..
    Klasik bofa algoritması mali topla topla sonra baş tahtaya düşür dipten topla sonra gene baş aşağıya boyle böyle turk telekomu 20 den 13 e çekti allahsizlar sonrada yukarı kopardilar ama cw de o is yaş yemezler, burada bir 400 daha satsa tahta düşmezse ne yapacak.
    Algoritma dusuremezse sattığı mali yukardan essek gibi geri koymak zorunda bakalım bir sağlam kap a bakar bu iş Tarık baskanda.
    Kicikirik Kocaer 10 milyon USD lik sipariş aldiysa o fuarda bizim cw dunyalari almalı.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    kesinlikle 2. bilanço çok önemli umarım maliyetleri düşürebilirler.

cw alfas maliyetleri yüksek gesan da baya düşük ama tabi onlarda sadece güneş yok çok bir ölçü olamaz sanırım.
    Asıl önemli olan halka arz gelirinin nasıl kullanılacağı. Bunları görmemiz lazım. Ona göre devam edip etmeme kararını verebiliriz.
    Ama şu an gerçekten de şirket değerleme yapmak mümkün değil.. Öncelikle yıl sonunu bilançosunu görmek lazım bana göre..

4. Endeksin 5.160 5.150 de desteği var oralara kadar test ederimi bilmem ama cwene için kademeli ekleme yapma yerleri bence
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. Ayrıca her an yeni Bi kap gelebilir fuar sonrası güzel kaplar geleceğini düşünüyorum

6. Bişey daha bana göre mb nın faiz kararı her halukarda ekonominin normalleşmesi için bir adım ve ilk adımı olacak tüm piyasalar bunu olumlu karşılayacaktır şu an endekste ters Bi alğı oluşturuluyor devamında sert hareketler olur diye düşündüm

7. Patrona Bi esaslı kap yapıştırır farkını gösterirse kopuş olur

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Endeksin 5.160 5.150 de desteği var oralara kadar test ederimi bilmem ama cwene için kademeli ekleme yapma yerleri bence
    bence 5200 aşağısını göstermezler gibi dolar grafiginde 3 lü dip olur ordan da döner dönmezse artık soğuk su içeriz

ama hep aynı algı yok bayram varmış yok kredili taşıyanlar satacakmış yav hisse %3 cıksa 3 günde kredinin masrafını kat kat cıkarıyorsun

neymiş faiz artacakmış eee zaten piyasada elini öpene %40 a veriyorsun vadeye.. dün dediğin gibi dolarda longcuları avlama operasyonu olabilir...

arada ky eziliyor
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 208/338 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •