Sayfa 214/338 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Bişey daha söyliyeyim tedarik için ilk telefon açılan şirket her daim daha fazla kazanır çünki sektörün belirleyicisi o dur
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Siz öyle diyorsanız bişey diyemem ama ben o fikirde değilim Bi sanayici ürettiği ürüne elektirik şu bu zam gelsin bekleyeyim öyle satayım derse pazar payı gün geçtikçe azalır en son ugranılan kapı olur yani pazarda tezgah açtınız 10 tane domates satan var siz onların domatesi bitsin sonra pazarın elektriği zayıfladın akşam pazarı satarım derseniz mal elde şişer Bi dahaki haftaya rakipler malı çoğaltır size mal satma fırsatınıda kapatırlar neyse engin ticaret bilğimi heba etmiyeyim
    Arkadaşlar şu anda sektörde rekabet yok... iş alanı çok fazla ...aralarında tatlı bir yarış var o kadar...bunu hem bizim patron söyledi hem de gesanda iken yatırımcı ilişkileri söyledi..bir cw enerji olarak bizim Almanya ile sıkı ilişkilerimiz var..yani ciddi avantajlarımiz var..hücre üretme kabiliyetinin de var...patron ucuz ve kalitesiz hücre ithalatı engellenirse biz yurtiçinde çok kaliteli hücre üretimi yapabiliriz diyor..argemiz güçlü...bizim için bir sıkıntı yok..sektör de iyi durumda...bence böyle düşünmek için çok erken...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Elektrik fiyatı arttığında panellerin amortismani düşüyor yüklü bir elektrik zamminda fabrika oluşacak talebe mal yetistiremez.
    Elektriğe yüzde 50 zam geldiğinde ÖTV si katkı payları faturaya yansıması yüzde 70 e yakın oluyor. Sanayici 5 yılda kendini amorti eden paneli 2.5 yıl amorti ile aldığında adeta saldiriyor.
    Cw 7/24 panel üretiyoruz diyor yani adamlar gelecek talebi bilmese.neden 7/24 mal uretsin ve ürettiği mal akmaz kokmaz USD değerli durduğu yerde para üreten bir ürün.

4. Kap lar üst üste gelse bende sus pus olsam ne güzel olurdu

5. Alfas bu bağlantıyı fuarda yapmış imzalar bu güne kalmış görüntüde 6 kişilik Bi profesyonelle fuarı geçirmişler profesyonel Bi ekip anlaşılan bizimkinde patron hariç 22 kişi lik Bi ekip bekliyoruz bizimkiler fuarda ne yapmış gerçekten sektörde nerede bu fuar arkasından gelecek olan kap veya kaplar her şeyi belli edecek

6. Şirketin ihracat oranını bilen varmı?

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Grafikte kısada iyileşme var bence haftayı 190 üstü kapatırız.

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Alfas bu bağlantıyı fuarda yapmış imzalar bu güne kalmış görüntüde 6 kişilik Bi profesyonelle fuarı geçirmişler profesyonel Bi ekip anlaşılan bizimkinde patron hariç 22 kişi lik Bi ekip bekliyoruz bizimkiler fuarda ne yapmış gerçekten sektörde nerede bu fuar arkasından gelecek olan kap veya kaplar her şeyi belli edecek
    alfas iş bağlantısı değil o tutarda fason panel üretimi yapmak için alka solar enerji ile 1 yıllık anlaşma yapmış

Sayfa 214/338 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •