Sayfa 106/131 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon
Arama sonucu : 1043 madde; 841 - 848 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Üstat inanır mısın hiçbirşeye inancım kalmadı. Ne yapıp edip bir yolunu buluyorlar. Bizim lehimize olacağına pek inanamıyorum.
    --bunlar çekirdek....

--bu gözler neler gördü neler....ama KOÇ gurubu kadar pervasızını görmedim...

sabancı nın 3 şirketinde de satış sürecinde içndeydim...BOSSA, SASA VE YUNSA...

hele yünsada satış süreci öbcesi yapmadıkları pislik kalmadı...ve çok çok ucuza verdiler...

bossa da tam rezalet idi...

içinde en iyisi SASA idi...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --burada bir çelişki var... yönetim kontrolü eline geçmiş ise çağrı yükümlüğü var deniyor....hem de %50 nin altı olunca şirkete hakim olmuyorsun...böyle bir saçmalık (metin) olamaz...
    Muafiyet için SPK'ya başvuru yapma zorunluluğu var mı? Bu konuda bilginiz var mı? Anladığım kadarı ile SPK'nın çağrı yapın diyeceğine dair bir düşünceniz var.
    Burada yazılan yazılar kişisel görüşlerim olup yatırım kararlarınızı etkilemek amacıyla yazılmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Muafiyet için SPK'ya başvuru yapma zorunluluğu var mı? Bu konuda bilginiz var mı? Anladığım kadarı ile SPK'nın çağrı yapın diyeceğine dair bir düşünceniz var.
    --olsa da bir anlamı yok...bunlar zaten önceden SPK ya sorularak halledilmiştir..bunların bu konularda özel danışmanları-hukukçuları vardır...

şimdi sizlere YÜNSA da patronların bodoslama yaptıkları bilgi manipülasyonunu getireyim...

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...4101b726fa011d

En sondan itibaren okuyun... fiyat ölmüş eşek fiyatına gelmiş iken yaptıklarına bir bakın....

Bize her gün mobbing uyguladılar....

SPK sadece seyretti...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...4101b726fa011d

En sondan itibaren okuyun... fiyat ölmüş eşek fiyatına gelmiş iken yaptıklarına bir bakın....

Bize her gün mobbing uyguladılar....

SPK sadece seyretti...
    --ana sayfa çıkıyor... ana sayfadan düzenleyici kurum bildirimlerine ve 2015 tarihini seçiniz...

--diyarlar ki bu fiyatlardan bile müşteri yok...hisseyi tahtada satamıyoruz; üç kız..her gün bir szı eline alıp ayni şeyleri yazdılar...utanmazlar...

sanki size soran oldu..ya da merak eden oldu...apaçık tahtayı baskılamak...KY ı manipüle etmek...

8. https://www.sozcu.com.tr/memis-ile-m...arki-wp1903144

Umarım bu da isim benzerliğidir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 106/131 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •