Sayfa 123/129 İlkİlk ... 2373113121122123124125 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 977 - 984 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

kahkalarım sahibini bulur..

bir benzerini pengd sayfasına da gönderdim..

Bu teknik değil sadece kahve falı.... 2 basit soru..

1-sarı kırmızı--- beyaz üzerinde kalabilmiş mi..

2-en önemli soru leylak rozadan ne zaman ayrılmış ne zaman birleşmiş ????

bu birleşme gercekleştiğinde ben de de TATGD olacak..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    kahkalarım sahibini bulur..

bir benzerini pengd sayfasına da gönderdim..

Bu teknik değil sadece kahve falı.... 2 basit soru..

1-sarı kırmızı--- beyaz üzerinde kalabilmiş mi..

2-en önemli soru leylak rozadan ne zaman ayrılmış ne zaman birleşmiş ????

bu birleşme gercekleştiğinde ben de de TATGD olacak..

İstediğim mekana gider....masturbasyonumu yaparım diyorsun....!!!!!!!!!!!

İster masturbasyon......istersen mıç beyaaaa....!!!!!!!!!!!!

3. "Tat Gıda sermayesinin %49,04'üne denk gelen toplam 66.693.852,46 TL nominal değerli paylar, bedeli pay devir işlemlerinin tamamlandığı tarihte ("Kapanış Tarihi") nakden ve peşin olarak tahsil edilmek üzere ve Kapanış Tarihi esas alınarak hazırlanacak bağımsız denetimden geçmiş finansal tablolardaki net borç ve net işletme sermayesi tutarları üzerinden uyarlamaya tabi olmak koşulu ile 80.915.335,72 ABD Doları karşılığında devralınacaktır."

Rekabet kurulu onayı tamamlandı. Sırada anlaşma maddesine göre bağımsız denetimden geçmiş bilançoya göre devir olacak. Bilanço gelecek ve para ödenecek. Bu haberler bilinen haberler ekstra etkisi olur mu bilinmez. Parası ödenip resmi devir alınana kadar olan hissede yapılan karaktersizlikler, baskılamalar, yatırımcı aleyhine yapılan tüm hamleler Koç Holdinge ait. Bu durumu sadece izlediler. Yani bu süreçte bu muameleye maruz bırakan Koç . Daha önce birçok şirket satışına şahit olmuştum, böyle kötü bir süreci ilk kez yaşadım.

Resmen devralındıktan sonra yeni sahiplerinin ne olduğunu göreceğiz. Şimdilik yeni sahibi pek üstüne alınmaz bu durumu. Sahibi olunca ne yapacak bekleyip göreceğiz.
    Burada yazılan yazılar kişisel görüşlerim olup yatırım kararlarınızı etkilemek amacıyla yazılmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. 2022 yıl sonu bilançosu 8 Şubatta açıklanmış. Bu yıl enflasyon muhasebesinden dolayı şimdiden gecikti. Satıldığında kur 29,80 di şu an 30,75. Bugün devir olsa aldığı fiyat TL bazlı 76 milyon TL fazla ödeyecek. Devri bekleyen bir hali var. Bir an önce olsun da ne olacaksa olsun. Bıktık saçma sapan hareketler.
    Burada yazılan yazılar kişisel görüşlerim olup yatırım kararlarınızı etkilemek amacıyla yazılmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Bugünki kurla satış fiyatı 37,34 e denk geliyor. Dikkat ederseniz bu fiyatların etrafından uzaklaşmıyor. Satış oluncaya kadar eziyete devam. Rekor kıran borsada rezillik yaşıyoruz.

7. Bugün itibari ile Koç Holdingin Tat macerası sonlandı. Maalesef borsa yatırımcısı için iyi sonuçlanmadı. Hem satış süreci hem de satış fiyatı beklenen düzeyde, kalitede olamadı. Rahmetliyi iyi bilir misiniz derseniz iyi bilmezdik. Pandemi ve enflasyon sürecinden her yıl artarak devam gıda enflasyonunu hisse fiyatı olarak kenardan izledik. Yaşandı ve bitti saygısızca.

Yarından itibaren artık yaşanacak gelişmeler yeni sahibine atfedilecek. Bir dava vb. gibi bir durum olmazsa çağrı da olmayacak. Hissenin yükselmeye niyeti varsa artık önünde engel kalmadı. Şu an sektör lideri olan Tat 5 milyar, ardından gelen Tukaş 13 milyar piyasa değerinde işlem görüyor. Yeni sahipleri bu duruma ne derler göreceğiz. Bundan sonrası nasip.

--temel ticaretteki hisseler alınınca, çağrı yükümlülüğü olmayacak mı?....

---o zaman nasıl kaçacaklar çağrı yükümlülüğünden...%50 yi geçemeyeceğiz hiçbir şekilde diyorlar... ellerindekilerden %3 e yakınını satmaları lazım, bu da hülle olur...

Sayfa 123/129 İlkİlk ... 2373113121122123124125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •