Sayfa 125/129 İlkİlk ... 2575115123124125126127 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

1. Herşey istedikleri pozisyonda ilerliyor. Yükseltmediler bugünleri beklediler o yüzden hissenin düşmesi normal. Zaten sayısız kez anlamsız bir şekilde devre kesmişti. Bugün bahaneleri de var. 34,20 devre kesme seviyesi. Bu düşüşlerin geri alınması zaman alacak. Teknik sata döndü. Ayrıca yatırımcı bu alengirli satışla alınan şirketi niye tercih etsinki.

Koça güvenip yüksekten maliyetlenenlere Allah sabırlar versin. Koçtan gelmeyen hayır Memişten zor gelir. Bu şirketi ben satın alsam en azından çevremde bana güvenenler hisseyi toplardı. Bu adamlar güya zenginler şöyle ihracat yapıyoruz böyle büyük şirket listesindeyiz diyorlar sonuç sıfır. Eğer güvenilir kişiler olsalardı bunlarla iş yapanlar, çalışanlar, bayiler hisseyi kaparlardı. Çok kötü kumpastayız. Allah yardımcımız olsun.
    Burada yazılan yazılar kişisel görüşlerim olup yatırım kararlarınızı etkilemek amacıyla yazılmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Herşey istedikleri pozisyonda ilerliyor. Yükseltmediler bugünleri beklediler o yüzden hissenin düşmesi normal. Zaten sayısız kez anlamsız bir şekilde devre kesmişti. Bugün bahaneleri de var. 34,20 devre kesme seviyesi. Bu düşüşlerin geri alınması zaman alacak. Teknik sata döndü. Ayrıca yatırımcı bu alengirli satışla alınan şirketi niye tercih etsinki.

Koça güvenip yüksekten maliyetlenenlere Allah sabırlar versin. Koçtan gelmeyen hayır Memişten zor gelir. Bu şirketi ben satın alsam en azından çevremde bana güvenenler hisseyi toplardı. Bu adamlar güya zenginler şöyle ihracat yapıyoruz böyle büyük şirket listesindeyiz diyorlar sonuç sıfır. Eğer güvenilir kişiler olsalardı bunlarla iş yapanlar, çalışanlar, bayiler hisseyi kaparlardı. Çok kötü kumpastayız. Allah yardımcımız olsun.

Sizin amacınız...

Misyonunuz nedir anlamış değilim.....

Ayrıca....siz tat gıda hissedarımısınz...!!!!!!!!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Sizin amacınız...

Misyonunuz nedir anlamış değilim.....

Ayrıca....siz tat gıda hissedarımısınz...!!!!!!!!!!!!
    Birşey biliyorsanız hisse ile ilgili yazın. Gelene geçene böyle mesajlar yazıyorsunuz. Kimseye binaen yazı yazmıyorum. Benim yazılarıma cevap yazmayın. Kimseye al sat demiyoruz. Beğenmezseniz geçin.
    Burada yazılan yazılar kişisel görüşlerim olup yatırım kararlarınızı etkilemek amacıyla yazılmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Relatif grafik sıkışmanın sonuna doğru gidiyor. Rsi da pozitif uyumsuzluk var. Önümüzdeki hafta artık bu kamadan çıkması lazım. Yoksa bir tur daha aşağı alırlar.

5. En kötü geride kaldı inşallah daha kötüsü gelmez

6. Enflasyon muhasebesi sizce bilançoyu nasıl etkiler. Hisse hareketine bakarak bilanço hakkında tahminde bulunabilirmiyiz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Herşey istedikleri pozisyonda ilerliyor. Yükseltmediler bugünleri beklediler o yüzden hissenin düşmesi normal. Zaten sayısız kez anlamsız bir şekilde devre kesmişti. Bugün bahaneleri de var. 34,20 devre kesme seviyesi. Bu düşüşlerin geri alınması zaman alacak. Teknik sata döndü. Ayrıca yatırımcı bu alengirli satışla alınan şirketi niye tercih etsinki.

Maalesef hissedeki oyuncuları çok acımasız. Geçen hafta 1,21 dolardan el değiştiren şirket şu an 1 dolara yakın yerden alıcı bulamıyor. Pek yazacak bir şey yok tuzak değilse toparlanması zaman alacak. Hafta sonu tekrar grafiğine bakarız.

8. Bu memişoğlu gurubu bayağı büyük olmasına rağmen neden Ltd. Şti olarak yapılanmış? Şu an borsada başka Ltd.Şti var mı? A.Ş. ile farkı çok önemli değil aslında ama dikkatimi çekti sadece.
    Marka logosu da tesadüfen Tat konserveye benziyor, bir süre matbaa masrafına gerek yok herhalde

Sayfa 125/129 İlkİlk ... 2575115123124125126127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •