Sayfa 85/130 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon
Arama sonucu : 1038 madde; 673 - 680 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bana göre, bu şirket çok öncelerden satılmış olma ihtimali yüksek...alan-alacak olan kurum ben sadece salça-konserve kısımını istiyorum demiş olabilir, diğerlerini (makarna, et, süt) sattıktan sonra çöpsüz üzüm oldu..
    Markette Tat bakliyat ürünlerini görünce dikkatimi çekerdi ve merak ederdim Tat gıda neden bu şirketi dava etmez diye. İki markada isim aynı olmakla birlikte logodaki renk ve yazı karakterleri de çok yakın. Kazara nohuttan böcek çıksa ve sosyal medyaya verilse millet bunu tat gıdadan bilir. Demek dediğin gibi satış çok önceden yapılmış.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Mükemmel tespit herkes tahmin ediyordur bu fiyattan gerçek satış olmamıştır lakin işte tamda dediğin gibi yeni arz şirketleri değerleme yapan şirketler değerleme yapca örneğin yayla agro ile kıyas etsek 1 lotuna 300-400 tl değer biçilmesi lazım. İnş kabul etmez diyelim ama bakacazzz belki alanın dayısı ilçe başkanıdır.
    "iyi olan kazansın"

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --söylenecek pek bir şey kalmadı bana göre; bu saatten sonra filimin sonunu göreceğiz...

--KOÇ gurubu gerçek değerinin altında satarsa yuh olsun deyip, hakkımı kanuni yollardan ararım...yeni alan kişi-gurup şirketi daha iyi yöneteceğine inanırsam yatırıma devam ederim...

--ben bu hafta satış haberinin gelme ihtimalini çok yüksek görüyorum...bu zamana kadar açıklamamaları büyük bir hata..ayıp;

--iki ihtimal var; uygun teklif gelmedi, vazgeçtik...ya da şu fiyattan sattık...aradan neredeyse 50 gün geçti...neyi bekliyorlar, spekin ucuzdan toplamasını mı?,
    --yeni ortak ile yatırım yapmaya devam edeceğim ve ayni zamanda hakkımı kanuni yollardan arayacağım...

Alıntı Originally Posted by acemi353 Yazıyı Oku
    Markette Tat bakliyat ürünlerini görünce dikkatimi çekerdi ve merak ederdim Tat gıda neden bu şirketi dava etmez diye. İki markada isim aynı olmakla birlikte logodaki renk ve yazı karakterleri de çok yakın. Kazara nohuttan böcek çıksa ve sosyal medyaya verilse millet bunu tat gıdadan bilir. Demek dediğin gibi satış çok önceden yapılmış.

--ben de çok önceden beri ayni şeyi düşünüyordum...neden dava etmiyor diye?? hatta geçen hafta GES yatırımı ile ilgili KAP düşmeyince herhalde bu şirketin diye düşündüm...sonra A.Ş olunca anladım...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ahlaksızlığın sahtekarlığın vicdanszılığın hırsızlığın resmi
     Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Aşağıda paylaştığım grafik Tat Gıdanın Koç Holding hissesine borsaya açılış tarihi olan 1993 yılından itibaren aylık oranının grafiği. Borsaya açılış yılı olan 1993 yılından beri gördüğünüz üzere performans olarak rezilliğin rezilliğini fiyatlamış. Gördüğü en yüksek noktaya göre %97 değer kaybetmiş. Yani Koç Holding değerlenirken iştiraki çöp değerine inmiş. Bu hisse Koçun üvey evladı olan bir hissedir. Borsaya açık hiçbir Koç şirketi bu denli kötü performans göstermedi maalesef. Bununla bir dertleri var ama nedenini biz bilmiyoruz.

Grafikte 1 nolu ok şirketin kurucusu Vehbi Koç'un vefat ettiği zaman. 2 nolu bölge de bugünkü fiyatlama. Vehbi Koç'ta bu şirketi satmayın diyordu. Dede öldü mertlik bozuldu olmuş. Bari adam gibi bir grup alsa da talihi değişse şirketin.

-- öne alalım...

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yeni ortak ile yatırım yapmaya devam edeceğim ve ayni zamanda hakkımı kanuni yollardan arayacağım...
    aynı şekilde hisse fiyatı 1.21 Usd altında mutlaka yatırım yapmaya devam edeceğim. çağrı fiyatı artık ortada..... dolar alacağıma tat alırım net....
    "iyi olan kazansın"

https://www.tatgida.com.tr/tr/
    https://tatbakliyat.com/#rakam

--hık demiş burnundan düşmüş...

8. Aynı sektörde faaliyet göstereceksin (hem de gıda gibi spekülasyona müsait bir sektörde) ve isim logo birebir aynı olacak. Koç Grubu da buna müsaade edecek. Hayatın olağan akışına aykırı.

Sayfa 85/130 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •