Sayfa 4/1005 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hadi halkb tavan onu anladık diyelim, yonca ile amirale ne oluy, vurun kafasına şunların yapacağı tahtaya
    Başganım üstten kaktırıp alttan sokuyorlar, kim kime denk getirirse

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Alarka ne dersiniz 67.85 ekmek birakirmi?

3.  Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Alarka ne dersiniz 67.85 ekmek birakirmi?
    Haberleri sindirmesi lazım.

Yönetim Kurulumuzun 16.02.2023 tarihli şirketimiz paylarının geri alımına ilişkin kararına istinaden, 17.04.2023 tarihli yapılan işlemler tabloda yer almaktadır.

17.04.2023 tarihi itibarıyla pay alım işlemi tamamlanmıştır.

Söz konusu geri alım programı kapsamında; 5.600.000 adet paya isabet eden 344.471.225,48 TL' lik alım yapılmış olup, geri alınan payların şirket sermayesi içindeki oranı % 1,287' dir. Alımların finansmanı Şirket iç kaynaklarından sağlanmıştır. Alımlar en yüksek 80,55 TL ve ortalama 61,51 TL birim pay fiyatlarından gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyuna duyurulur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ereğli soruyorlar nolucak deye, yabcak bişii yok dayucuğum kucağa verdiler, kabullenemiyoruz
    Yok dayucum çıkışa hazır....Ytd .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    EREĞLİ...geçen sene bu zamanlarda da aynı fiyatmış...BIST100,ralli yapmasına ragmen..

29 dan alırım demiştim...SP500 ;3.200 altı olacağı zaman (3-5 ay sonra) kanımca oralara gelir...

Ereğli, 53 YE YAKIN olunca bu yorumumla çok kafa bulan olmuştu...CANLARI SAĞOLSUN..keşke ev yerine ereğli alanlar karlı olsa da ben yanılsam...

Global-emtia ve ülkemde değişecek konjonktürü hesaba katmadan bu hisselerin ORTA-UZUN VADELİ yönü düşünülemez.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. EREGL bilanço açıklayınca alınabilir, ilk çeyrek kötü gelecek deniyor, kötü bilanço önceden fiyatlanıyor bence. Kaç ay önce 34 TL görülebilir deniyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    Dolar bazlı diplerde o kadar çok güzel hisse varken: neden dolar bazlı çok çok prim yapmış hisselere bakılır ki?

En son alacağım hisselerden birisi ALARKOdur.THYAO dır...

Endeks -global uygun kıvama gelsin farklı sektör-analist tav. olan ve dolar bazlı diplerde 10 hisse bulurum...işte onlara herşeyi gömerim..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Bugünkü bayram şekeri halkb dan geldi,borsada fırsatlar hiç bitmiyor. O tahta olmazsa öbürü, öbürkiside olmazsa diğerinden mutlaka yalamalı şeker veriyorlar ki borsa arenasında insanlar sıkılmasın, hergün oynuyacak yeni bi tahta mutlaka vardır.
    Emeği geçenlere teşekkürler...iyi bayramlar.
    Bayramdan sonra görüşmek üzere kazananlara tebrikler kaybedenlere geçmiş olsun dilerim
    VYB

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 4/1005 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •