Sayfa 5/1005 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Viop L

1. Yeni halka arzlar erkenden soluğu kesildi gibi. Madencilik şirketi IPEKE ile aynı piyasa değerinde.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. GOODY dün GoogleEarth'den arsalarna baktım kabaca 300binm2, şirket arsa değerinde işlem görüyor piyasa değeri 3,7 milyar TL görünüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,632
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    GOODY dün GoogleEarth'den arsalarna baktım kabaca 300binm2, şirket arsa değerinde işlem görüyor piyasa değeri 3,7 milyar TL görünüyor.
    Dikkatimi çekmişti..0.7 dolarda...Ama 0.50 ve altı tek kelimeyle dip fiyattır...Global bir şirket..Takibiminde yer alıyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Tofaşların 40% ını froto ile değiştirdim.
    2 haftada 178-224.
    Endeksten ziyade kağıt trade etmek gerek.
    Bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Dikkatimi çekmişti..0.7 dolarda...Ama 0.50 ve altı tek kelimeyle dip fiyattır...Global bir şirket..Takibiminde yer alıyor.
    Geçen senelerde daha pemium lastiklere geçtik diyorlardı, geçen de Lassa yöneticisi TV'deydi millet erteliyormuş lastik değiştirme işini.

Bence firmalar ucuz kredi ile lastik stokladı bu sefer fabrikalar satışda zorlanıyor.

Bu arada BIM'de 2021 ürünü dondurulmuş piliç kalçalı but vardı gözlerime inanamadım. O da stoklanmış belki de.

6. Doğalgaz bağlantısı olacakmış bu akşam. İlk etap günde 10 milyon m3 gün deniyor 3-4 yıl sonra 40 milyon m3 demişler. Kabaca m3 1 dolar olsa günde 10 milyon dolar yılda 3.6 milyar dolar etmesi gerekir.

7. seans kaçta kapanıyor 12.45?

8. Kamu bankaları PD/DD bir ara 0,40 idi onlar artmış özeller geride kalmış.

Sayfa 5/1005 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •