Sayfa 52/1005 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Viop L

1. Baktı Cumhurbaşkanı erdoğan borsacılardan Oy alma işi sakat anlaşılan umudunu kesmiş ne halleri varsa görsünler deyip "nasılsa bunlar bize oy vermeyecek daha beter olsunlar" diye düşünüyorlar sanırım.

Adem Soylu sıklıkla hatırlanacak maddeler bırakmış 2023 için;
    * Vur kaç stratejisine geri dönüyoruz
    * 2022 bir rüyaydı bitti, uyanın
    * Birikiminizin en az yarısı borsa dışında olsun
    * Hafta sonu riski alınmayacak döneme giriyoruz
    * Yeni bir enflasyon dalgası daha gelecek
    * Piyasa, umut tacirleri ve ders almayanların içinden geçecek

2. Altıns1 de şuan makas çok fazla 1453 İstanbul fethini gördü artık yükselmez bence

16.96 Since 27 Aralık 2023

SPOT kapanış, İs Yatırım kapanışa doğru satışı arttırdı, BofA son 10 dk 240 milyon tl mal aldı, -770 den -537 milyona düştü, İnfo Yatımda -250 den -65 milyona düştü,

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    pıst 100 de oyun tamamen dar alana döndü , saatlik graf bozulmaya başladı aşağıda 4890-4750 bantları gündeme gelebilir.
    sabah tahtalardaki pozisyonlarımı kapattım .Seçime bitene kadar tahta bazlı ara ara treda haricinde oyunda olmama kararı aldım.
    herkese kolay gelsin.

sabah uyarımı dikkate alan olmuş özelden gelen msj bakılırsa , ama bir tane dallama var her teknik yorum yaptığımda bana sallıyor düşmez çıkmaz diye 4891 sana gelsin
    ilk istasyonda kapanış oldu 240 grafta bozuldu yarın bu bölgeden verilecek tepki cılız kalırsa basit olarak gösterdiğim 2. bölge devreye girer benim grafta.

5. acabam diyorum.bu seçimi bay cemal kazanırsa. bademgil dayılar varlık fonunda dururmu,kanımca 4 aydır ortaya malı yedirdi. padişahım dermi beni yendin .yada bay bay mı der. şahsen derse ha bire saraylar yapıyam daha kullanacaklarım var. namkörsünüz hergün müjde veriyom bu ay doğalgaz bedeve ben bedeve verdiğimin katmerli parasını almadan gitmem der gibi durum olursa ne olur hazır dış minnaklar da yok. bizde almasak nede olsa 4 milyonu geçen yatırımcı gardaşlar var.hazır yazda yakın ulkeye dolar akıcak dolar da almıyın yükselmezi de empoze etmek mümkünken akçay ın dediği gibi ecnebi parasıyla uyumak yaz sonunda gelmek en hayırlısı

6. Emeği geçenlere teşekkürler

Akşam seansı vuruşmaya devam

Long ve hisseler ile yola devam 👌🏻

7. bu arada yarınki kapanış 4810 altı olursa .indirimli bedeveden satışlar, kampanyalı satışlarda var sırada. şahsen ben göreceğimizi düşünüyorum. ayrıca assolistler sonradan sahneye çıkar .kur korumadan mütevellit merkez pıyasayı ne kadar tutacak.messi nin ülkesinde de aynı durum nerdeyse serbest te 2 katı işlem görüyor. dikkate almak lazım. hani gözden kaçıranlar vardır hatırlatayım.

adamlar haritayı kırmızıya boyamaya yemin etmişler. her gün ayrı bir yerde miting yapıyorlar. sosyal medya vs boş bırakmıyorlar.

bari 400 vekili geçseler de fazla tantana çıkmadan referandum falan uğraşmadan gıcır gıcır bir anayasa yapıp parlamenter sisteme dönsek diyeceğim ama çok zor.

yabancı fonlar da bu durumda tr'yi cazip bir alternatif olarak görürdü. yatırımların gelmesi kolaylaşırdı.

Sayfa 52/1005 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •