Sayfa 748/1005 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: Viop L

1. Bazi buyuk piyasa yapicilarinin Borsayi 2.tur secim sonuclarini Erdogan aleyhinde oy dusurucu bir arac olarak kullanma olasiligi varmi sizce ?

2.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bazi buyuk piyasa yapicilarinin Borsayi 2.tur secim sonuclarini Erdogan aleyhinde oy dusurucu bir arac olarak kullanma olasiligi varmi sizce ?
    Hayır. Atı alan üsküdarı geçti. Millet malını kurtarma derdinde. Sorun bu.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bugün ve pazartesi seyirci olmak en iyisi amiralede koçada güvenemem
    hoşçakal der gideirm
    salı yeni masa kurulana kadar
    ne tarafa sallarlarsa sallasınlar masayı yanaşmam
    her iki tarafada fena kayabililer terste yakalanmammanın yolu bi kova çekirdek alıp izlemek

ben ikilemde kaldım uzaklaştım
    altınlarım ve yabancı paralarımla kenardan izleyeceğim salıya kadar
    çekirdeklerim döviz ve altınlarımla kenardan izliyorum kim kime zopa montelerse
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bazi buyuk piyasa yapicilarinin Borsayi 2.tur secim sonuclarini Erdogan aleyhinde oy dusurucu bir arac olarak kullanma olasiligi varmi sizce ?
    O ihtimal her zaman her ülkede var.

Belirli bir varlığa ulaştıktan sonra itinç kakınç kimse istemez. Eskiden derebeylikler vs varmış.

Öte yandan bizim zenginlerimiz daha yeni zengin 3. kuşak vs bakıyorum hep kibar insanlar. Bizde kabadayılık kültürü vardı sonran mafya oldu şimdi ne oldu bilmiyorum.

Besim Tibuk, Cem Uzan, Boyner vs ortaya sallayabilen zenginlerdi.

Baba filminde küçük oğluna ben seni Senator, Başkan olarak geleceğini planladım vs diyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Meral dayı ağzı yapmasını iyi bilir.Şimdi tam sırası.Zaten bi gitti geldi olayı sulandırdı.Şimdi çıkacak 2 belediye başkanı KK meral.Biz buradayız KK nin arkasındayız kapı gibi.Mücadeleye devam diyecek o gür sesi ile.O masayı dağıtmayı anca böyle telafi eder.
    Mecliste AKP MHP toplamı 45. KK 45 oy almış. Normal sonuçlarda da 4.5 puan var aralarında.2 puan çalsan başabaş olacaksın.Sen dik durursan mücadeleye son ana kadar devam dersen millet de bi silkinir.Ama böyle daha sabah olmadan KK ı gömerse muhalefet zaten RTE nin hiç bişi yapmasına gerek kalmaz.
    sorun şu ki, muhalefet artık inandırıcılığını kaybetti.

KK RTE'yi yıkmak için bir formül ortaya koydu ve o formülu bugün fiyasko ile neticelendi. yanına taktığı 4 partinin oyunu toplasan bir S.oğan etmiyor..
    ytd..

SPOT kapanış, geçen hafta muhalefetin kazanacağına inanıp da Türkiye Borsasına gelen yabancı bugün sattı!

7. Emeği geçenlere teşekkürler... İyi akşamlar.
    Bi senelik yımırtalı pide parası cıktı bahriyeli abi klübün kapaanı açalım artık müşteri dışarda kalmasın

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Şu andan sonra büyük bir düşüş zor..Zaten düşürmek için extra efor sergilendi.. Son 2 hafta mal alan yabancı da bugün satışa başladı..
    Sanırım 3.5-5 milyar TL son alınan malın da zaten yarısını bugün kustular. Yabancının satmadığı mallar zaten gene duracak bence.
    Bence hükümette 2.tura kalacağını tahmin ediyordu. VF üzerinden bu 2 haftada borsaya para sokacaklarını düşünüyorum. Son kurşunları şu ana saklamış olabilir...

Sayfa 748/1005 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •