Sayfa 905/1005 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Al gülüm ver gülüm formasyonu 16.30 da gerçek oyun.
    hava güzel biraz deniz havası alalım.
    Sasa,krdmd,emlak, kuş ,kozalaklar bugün güçlü duruyor.. Bakalım akşam nereden kapatacaklar... Kutlama yapacaksa bunlar ile mi yapacak acaba..Malum tahtalar...

2. Foreks Haber

*BIST: Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP), USD/TL vadeler arası strateji emirlerinin üst fiyat limitinin hesaplamasında kullanılan k değeri bugün için 0,20'den 0,40'a çıkarılmıştır..

başak küçük dip not;
    Vade taşırken aynı anda çift yönlü işlem yapıyorlar,
    Bu gün viop pay vadelide büyük ölçüde kontrat taşınıyor ki pozisyon büyüklüğünü arttırmışlar.
    Gözümüz dolarda olsun.

Tofaş vadeli - 5.58 %
    Neden ki?

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Tofaş vadeli - 5.58 %
    Neden ki?

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öteve mi yoksam

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Bu yazınız bana ise gayet de bilgim var o saydığınız konularda.Kürt= pkk lı bakış açısı ile bakanların hepsi iktidarın dümen suyundadır.Nokta.İktidarın yüzde 40 45 kemik oyu olduğu bir ortamda kürtlerin oyunu almam ben bana ne diyen adam seçimi kaybetmeye mahkumdur.Nokta.Bu kürt-türk tartışması değil bir matematik sonuç dur.Nokta.
    Ben bir çok arkadaşımla siyaset de tartıştım.Kimsenin de kalbini siyaset olarak kırmamışımdır.Düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
    Esas kürt = PKK bakış açısı kürtler mansura vermez der bana göre.

Ben kürt değilim ama Kürtçe çok güzel küfür edebilirim, kürtlerle beraber büyüdüm iç anadoluda. Doğudakilere ne kadar temsil ederler bilemem ama mansura hepsi istisnasız gözü kapalı basardı ki içinde HDP seçmeni de var. Alternatifi reis çünkü.

Doğudakiler, tepki verip sandığa gitmeyen bi kayıp olmazdı. Giden de gene mansura verirdi. Ancak iç anadoluda çok kritik seçimin kaderini değiştirecek bir kitleyi ( doğru kampanya ve vaatlerle ) kendine çekerdin, karşıdan -1, sana +1 olduğu zaman bakarsanız fark 3 milyon diyelim şu an, 1 milyon insan ikna edilebilmiş olsa çok çok ama çok farklı bir 2. tura giderdik. Bu o kadar basit aritmetiği, koskoca 100 lerce danışmanı olan 10 seçimdir kaybeden CHP kurmayları göremiyor hala öyle böyle ık bık sandık mandık diyorlarsa biri değil ALAYI 29 Mayıs günü görevi bırakıp vatansever kadrolara devretmelidirler. Bu kadar zayıf durumdaki bir iktidardan seçimi çekip alamıyorsan sen zaten yönetmeyi de hak etmiyorsun çok basit.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Al gülüm ver gülüm formasyonu 16.30 da gerçek oyun.
    hava güzel biraz deniz havası alalım.
    Yön tahmini var mı ağabey. Grafik beni korkuttu sanki gene batıracak beni gibi geldi uzak durayım dedim...

7. İş bank, dolar satışı 21,400 oldu. Makas 1,5 liradan fazla. Kıymetli olan pahalıya satılır.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,085
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İş bank, dolar satışı 21,400 oldu. Makas 1,5 liradan fazla. Kıymetli olan pahalıya satılır.
    Alışı kaç ? kaç liraya alıyor kıymetliyi sn ÇAKIR24 dostum ?
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 905/1005 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •