Sayfa 979/1005 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 7,825 - 7,832 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    artısı yüksek döviz pozisyonu diye biliyorum...
    hikayesi derken ülke bazında söyledim tahta için koç koç dur değişmez .
    teknik olarak doğru maliyetlenme yapan yukarda sağlam gap mevcut bir şekilde sene içi bu bölge dolacakdır.
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    USDTRF alsak olur mu? ne dersiniz? tşk.
    olabilir seçimden sonra şaahapın kur gerçek fiyata gidecekse bulusacaksa fiyat uygun gibi...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. 1. Cds 900 olur mu? Eurobond faizlerimiz kaça gelir? Küçük -orta ölçekli bankaların sermaye yeterlilik rasyosu ne olur?
    2. Ekonominin soğuduğu bir ortamda rezervlerin durumu da belliyken iktidar hangisini seçecek, faiz arttırmayı mı yoksa Kuru mu? Pist için hangisi daha sevimsiz?
    3. Ekrem başkan uçurulur mu? Akşener ve Kılıçdaroğlu'na yönelik kabaran birşeyler var mı?
    4. Anayasanın ilk 4 maddesi, medeni kanunda değişiklik gibi Cumhuriyetin DNA'sına yönelik CRISPR vari müdaheleler bünyede nasıl tepki verecek?

Dört soru. Dört cevap var mı?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bozkurt hocam kenarda çocukların hanımın kumbarasinda birikmiş bir milyon lira var nasıl bir yatırım yapalım. Senin öngörün tavsiyen nedir. Parayı Viob hariç nereye yatırıp batiralim pardon katlayarak kazanalım
    Ev al dayucuğum.
    Deprem neyim olmazsa batma riskin olmaz, iyi bir kiracı da bulursan her ay düzenli olarak çorba paran gelir.
    Paraya ihtiyacın olduğu zamanda satar işini görürsün
    Şimdiki aklım olsa borsa yerine beşon tane ev alır keyfini sürerdim. Ah kafam ahh nerden bulaştık bu illete

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ev al dayucuğum.
    Deprem neyim olmazsa batma riskin olmaz, iyi bir kiracı da bulursan her ay düzenli olarak çorba paran gelir.
    Paraya ihtiyacın olduğu zamanda satar işini görürsün
    Şimdiki aklım olsa borsa yerine beşon tane ev alır keyfini sürerdim. Ah kafam ahh nerden bulaştık bu illete
    Değil bir milyon -100 bin ile seçim bana giriyor dayicim. Şu düğün masrafı bitse artık. Teferruatlar bile maaşımın kaç katı.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    hikayesi derken ülke bazında söyledim tahta için koç koç dur değişmez .
    teknik olarak doğru maliyetlenme yapan yukarda sağlam gap mevcut bir şekilde sene içi bu bölge dolacakdır.
    koc grubundan kazandıgım parayı hiç başkasından kazanmadım...

net bende yerleri hep en üsttedir...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Değil bir milyon -100 bin ile seçim bana giriyor dayicim. Şu düğün masrafı bitse artık. Teferruatlar bile maaşımın kaç katı.
    Temmuzda maaşa zam sözü aldık, sık dişini

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 979/1005 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •